HiPP BIO Zeleninová polievka s morčacím mäsom 190g

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Zeleninové a mäsové príkrmy
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 13,63 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,59 € s 19% DPH
HiPP BIO Zeleninová polievka s morčacím mäsom 190g

HiPP BIO Zeleninová polievka s morčacím mäsom. Hmotnosť/Objem balenia: 190 g.

HiPP BIO Zeleninová polievka s morčacím mäsom - od ukončeného 4.-6. mesiaca

Intenzívny rast Vášho bábätka vyžaduje rozšírenie jedálnička o jedlá, ktoré obsahujú mäso a zeleninu. HiPP BIO polievky obsahujú kvalitné bio mäso bohaté na bielkoviny a železo. A pretože v prvých troch rokoch života dieťaťa, záleží na kvalite každej lyžičky, máme v Hippe zásady: Nikdy nepoužívame pesticídy a chemicky syntetizované hnojivá. Zeleninu nechávame zrieť tak dlho, ako potrebuje, aby bola chutná a výživná. Spracovávame ju šetrne, aby si zachovala dôležité živiny a vitamíny.

  • Bez prídavku soli - obsah soli je daný obsahom sodíka.
  • Omega-3 mastné kyseliny z repkového oleja – pre vývoj mozgu a nervových buniek.
  • Bez prídavku aróm, farbív, konzervačných látok a modifikovaného škrobu – podľa zákona.
  • Bezgluténový.

Príkrmy HiPP BIO spĺňajú požiadavky podľa nariadení pre Ekologické poľnohospodárstvo. Pečať BIO kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EÚ na BIO produkty.

Potravina pre zvláštnu výživu.

Skladovanie

Skladujte v chladničke pri teplote od +0°C až +4°C.

Zloženie

Zelenina* 58 % (mrkva*, zemiaky*, cibuľa*, paštrnák*), voda, morčacie mäso* 8 %, šťava z bieleho hrozna nízkej kyslosti, repkový olej* 1,3 % , ryžová múka*.

*z ekologického poľnohospodárstva

 

Alergény
Neobsahuje.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 247,00
Energetická hodnota [KJ]: 59,00
Tuky [Gram]: 2,30
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,40
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 6,50
z toho cukry [Gram]: 1,70
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,30
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,05
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 190 g.

Podobné produkty
HiPP BIO Zeleninová polievka s kuracím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
Hami Zelenina s duseným bravčovým 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľac. mäsom 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
Maďarsko
2,99 €
13,59 €/kg
HiPP BIO Kuracie mäso, 125g
1 ks
Nemecko
3,59 €
28,72 €/kg
Hami Tanierik rizoto s mrkvou a hráškom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Bolonské špagety 250g
1 ks
Poľsko
2,79 €
11,16 €/kg
Hami Zelenina so šťavnatým kuracím stehienkom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s mrkvou a kuracím mäsom 200g
1 ks
Francúzsko
3,79 €
18,95 €/kg
HiPP BIO Bolonské špagety, 250g
1 ks
Nemecko
3,59 €
14,36 €/kg
Hami Tanierik Cestoviny s duseným stehnom a paradajkami 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
HiPP BIO Hovädzie mäso, 125g
1 ks
Rakúsko
3,59 €
28,72 €/kg
Hami Vývar so zeleninou, ryžou a teľacím 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami Tanierik bolonské špagety 230g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
17,35 €/kg
Hami Zelenina s teľacím mäsom 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Hráškovo-kukuričné pyré s teľacím mäsom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami tanierik bulgur s jahňacím a kuracím mäsom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Rizoto morčacie stehno,cuketa, hrášok 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Brokolica s morkou a cuketou 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s brokolicou, šunkou a smotanou 200g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
19,95 €/kg
HiPP BIO Broskyňa s hruškou 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Jablkové ryžové oblátky, 30g
1 ks
Belgicko
2,39 €
79,67 €/kg
HiPP BIO Müsli tyčinka Jablko-Broskyňa, 20g
1 ks
Nemecko
1,39 €
69,50 €/kg
HiPP BIO Zelenina s morčacím mäsom, 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
Maďarsko
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Hruška-Banán, 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
19,90 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s teľ. mäsom, 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Mrkva s kukuricou a tel’acie mäso 190g
1 ks
Nemecko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko, Maliny 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Müsli Maslové sušienky-Jablko-Vanilka 20g
1 ks
Nemecko
1,39 €
69,50 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Mrkva s kukuricou a tel’acie mäso 190g
1 ks
Nemecko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko, Maliny 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Broskyňa s hruškou 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
HiPP BIO Hruška, Banán, Biele hrozno, Ovos 120g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
16,58 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s kuracím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Vývar s rezancami a morčacím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľac. mäsom 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
Maďarsko
2,99 €
13,59 €/kg
HiPP BIO Superovocie Jablko, jahody a maliny 160g
1 ks
Nemecko
2,39 €
14,94 €/kg
HiPP BIO Špaldovo ovsené prstienky 30g
1 ks
Rakúsko
1,59 €
53,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

HiPP BIO Zeleninová polievka s morčacím mäsom 190g
HiPP BIO Zeleninová polievka s morčacím mäsom 190g
2,59 € s 19% DPH