HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Broskyňa-Lesné ovocie 100g

1 ks
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Kapsičky
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 19,90 €
Na sklade 1 ks
1,99 € s 23% DPH
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Broskyňa-Lesné ovocie 100g

HiPP BIO 100% ovocie Jablko - Broskyňa - Lesné ovocie, 100 g

HiPP HiPPiS Bio 100 % ovocie jablko-broskyne-lesné ovocie 100 g

Popis

Bez prídavku cukrov¹ - neprisladzované ani ovocnými koncentrátmi ¹Ovocie zreje tak dlho ako potrebuje, preto nemusíme pridávať cukry ani ovocné koncentráty.

Vlastnosti
  • Bio
  • 100 % ovocia
  • Bezgluténové
Značka

HiPP

Pôvod
Krajina pôvodu: Rakúsko
Skladovanie
  • Skladujte v suchu a tme pri izbovej teplote. Nespotrebovanú časť uzavrite, uchovajte v chladničke a spotrebujte do 24 hodín.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Presvedčte sa, že balenie je nepoškodené.

Podľa veku dieťaťa použite lyžičku alebo ponúknite na tanieri. Dôležité: Obsahuje prirodzene sacharidy z ovocia, ktoré môžu spôsobovať zubný kaz. Preto: Pyré podávajte pod dohľadom, rýchlo, a na lyžičke. Výrobok nie je určený na hranie. Starajte sa pravidelne už o prvé zúbky.

Lifestyle
  • Bez prídavku cukru
  • Bio

Zloženie

Ovocie* 100 % (jablká* 73 %, broskyne* 16 %, čučoriedky* 6 %, maliny* 5 %), *z ekologického poľnohospodárstva

Výživové hodnoty 100 g
Energia kJ/kcal208/49
Tuky0,1 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g
Sacharidy10,8 g
- z toho cukry¹10,2 g
Bielkoviny0,4 g
Soľ¹< 0,05 g
Sodík< 0,02 g
¹obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry a soľ
Alergény
Obilniny obsahujúce lepok: Neobsahuje

 

Pozn.: Bezgluténové.

Obsah balenia

100 g - Uzatvárateľný obal

Rozmery
Výška regálu: 153 mm
Šírka regálu: 75 mm
Hĺbka regálu: 33 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 109 g

 

Podobné produkty
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Banán-Jahoda, 100g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
19,90 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Hruška-Banán, 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
19,90 €/kg
Detská výživa jablko karotka banán 120g Ovko
1 ks
Slovensko
0,89 €
7,42 €/kg
Kubík 100% ovoc.kapsička jahoda,jablko,banán 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík Baby kapsička jablko,marhuľa,ryž.krup. 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Detská výživa jablko 120g Ovko
1 ks
Slovensko
0,89 €
7,42 €/kg
Kubík 100% ovocná kapsička jablko, broskyňa 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
HiPP BIO Hruška, Banán, Biele hrozno, Ovos 120g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
16,58 €/kg
Sunar Cool kapsička Hruška, Banán, Mango 120g
1 ks
Španielsko
1,19 €
9,92 €/kg
Detská výživa jablko banán broskyňa 120g Ovko
1 ks
Slovensko
0,89 €
7,42 €/kg
Sunar Cool kapsička Jahoda, banán, jablko 120g
1 ks
Španielsko
1,19 €
9,92 €/kg
Sunar Cool kapsička Broskyňa, Banán, Jablko 120g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
9,92 €/kg
Sunar kapsička Do ručičky jahoda 100g
1 ks
Španielsko
1,19 €
11,90 €/kg
Sunar kapsička Do ručičky marhuľa 100g
1 ks
Španielsko
1,19 €
11,90 €/kg
Kubík Baby ovocná kapsička jablko ,mrkva 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Sunar kapsička Do ručičky čučoriedka 100g
1 ks
Španielsko
1,19 €
11,90 €/kg
Kubík 100% ovocná kapsička banán, jablko 100 g
1 ks
Poľsko
0,79 €
0,01 €/ks
Sunar kapsička Do ručičky jablko 100g
1 ks
Španielsko
1,19 €
11,90 €/kg
Sunar Cool kapsička Malina, Banán, Jablko 120g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
9,92 €/kg
Relax 100% mix pyré Malina 120 g
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
0,99 €
8,25 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Kaša na dobrú noc Krupica banán, 190g
1 ks
Maďarsko
3,09 €
16,26 €/kg
HiPP BIO Zeleninová zmes, 125g
1 ks
Maďarsko
2,19 €
17,52 €/kg
HiPP BIO Kuracie mäso, 125g
1 ks
Nemecko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP BIO Hovädzie mäso, 125g
1 ks
Rakúsko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP BIO Mrkva so zemiakmi 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
HiPP BIO Oblátka Banán-Višňa-Jogurt, 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Mrkva s ryžou a teľacím mäsom, 190g
1 ks
Nemecko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Ryža s mrkvou a  morčacím mäsom, 220g
1 ks
Maďarsko
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko, Maliny 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP Czech s.r.o.
Pekařská 628/14 155 00 Praha 5viac informácií o distribútorovi
HiPP BIO Ryža s mrkvou a  morčacím mäsom, 220g
1 ks
Maďarsko
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Hovädzie mäso, 125g
1 ks
Rakúsko
3,59 €
28,72 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
HiPP BIO Kaša na dobrú nocKeksy,jabl.190g VÝPREDAJ
1 ks
2,55 €
0,64 €
3,36 €/kg
Momentálne nedostupný
HiPP BIO Kaša na dobrú noc Krupica banán, 190g
1 ks
Maďarsko
3,09 €
16,26 €/kg
HiPP BIO Müsli tyčinka Jablko-Broskyňa, 20g
1 ks
Nemecko
1,39 €
69,50 €/kg
HiPP BIO Bolonské špagety, 250g
1 ks
Nemecko
3,59 €
14,36 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Banán-Jahoda, 100g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
19,90 €/kg
HiPP BIO Morčacie mäso, 125g
1 ks
Maďarsko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP BIO Hrušková šťava, 200ml
1 ks
Rakúsko
2,09 €
10,45 €/LIT
HiPP BIO Kuracie mäso, 125g
1 ks
Nemecko
3,59 €
28,72 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Broskyňa-Lesné ovocie 100g
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Broskyňa-Lesné ovocie 100g
1,99 € s 23% DPH