HiPP BIO Broskyňa s hruškou 125g

1 ks
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Ovocné príkrmy a pyré
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 15,12 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,89 € s 23% DPH
HiPP BIO Broskyňa s hruškou 125g

HiPP BIO Broskyňa s hruškou. Hmotnosť/Objem balenia: 125 g.

Od ukončeného štvrtého mesiaca prichádza čas na prvú lyžičku. Ak znáša vaše dieťatko dobre zeleninu, môžete vyskúšať aj prvé ovocie. A keďže my v HiPPe vieme, že pokiaľ ide o deti, záleží na kvalite každej lyžičky, máme pevné zásady:

  • Vyberáme ovocie najvyššej možnej kvality,
  • Zásadne nepoužívame pesticídy a chemicky syntetizované hnojivá,
  • Ovocie nechávame zrieť tak dlho, ako potrebuje, aby bolo sladké a šťavnaté,
  • Spracovávame ho šetrne, tak aby si uchovalo dôležité živiny a vitamíny.
  • Bez prídavku cukrov (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry).
  • Veľmi jemné ovocie s nízkou kyslosťou.
  • Bez prídavku aróm, farbív, konzervačných látok a modifikovaného škrobu podľa zákona.
  • Bez mliečnej zložky.
  • Bezgluténový.
  • Zmäkčuje stolicu.
Odporúčanie
  • od ukončeného 4. – 6. mesiaca podľa odporúčania pediatra
Zloženie

ovocie* 89% (broskyne* 60%, hrušky* 29%), pitná voda, kukuričná múka*, antioxidant: kyselina askorbová.

*z ekologického poľnohospodárstva

 

Alergény
Neobsahuje.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 232,00
Energetická hodnota [KJ]: 55,00
Tuky [Gram]: 0,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 11,30
z toho cukry [Gram]: 8,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,90
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,05
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 125 g.

Podobné produkty
Detská výživa jablko jahoda DIA 190g Ovko
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,74 €/kg
Detská výživa jahodová OVKO 190g
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,21 €/kg
Detská výživa broskyňová OVKO 190g
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,21 €/kg
HiPP BIO Marhule, 125g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
15,92 €/kg
HiPP BIO Superovocie Jablko, jahody a maliny 160g
1 ks
Nemecko
2,39 €
14,94 €/kg
Detská výživa marhuľová OVKO 190g
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,21 €/kg
HiPP BIO Superovocie Jablko, mango a jahody 160g
1 ks
Nemecko
2,39 €
14,94 €/kg
Detská výživa lesná zmes DIA 190g Ovko
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,74 €/kg
Detská výživa jablko broskyňa DIA 190g Ovko
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,21 €/kg
Detská výživa Bio Bubko Čučoriedka 200g Bobule
1 ks
Slovensko
2,49 €
12,45 €/kg
Detská výživa jablko DIA 190g Ovko
1 ks
Slovensko
0,89 €
4,68 €/kg
Detská výživa Bio Bubko Arónia 200g Bobule
1 ks
Slovensko
2,49 €
12,45 €/kg
Detská výživa Bio Bubko Broskyňa 200g Bobule
1 ks
Slovensko
2,49 €
12,45 €/kg
Detská výživa záhradná zmes OVKO 190g
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,21 €/kg
HiPP BIO Hruška, Banán, Biele hrozno, Ovos 120g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
16,58 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Hruška-Banán, 100g
Očakávame 05.10.
1 ks
1,99 €
19,90 €/kg
HiPP BIO Hruška, Pomaranč, Mango, Banán, Ryžová múka 120g
Očakávame 05.10.
1 ks
1,99 €
16,58 €/kg
HiPP BIO Marhule, 125g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
15,92 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s teľ. mäsom, 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Jablkové ryžové oblátky, 30g
1 ks
Belgicko
2,39 €
79,67 €/kg
HiPP BIO Jablká a banány s detskými keksami, 190g
Očakávame 05.10.
1 ks
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Ryža s mrkvou a  morčacím mäsom, 220g
1 ks
Maďarsko
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Zelenina s morčacím mäsom, 220g
Očakávame 05.10.
1 ks
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Hruška, Pomaranč, Mango, Banán, Ryžová múka 120g
Očakávame 05.10.
1 ks
1,99 €
16,58 €/kg
HiPP BIO Špaldovo ovsené prstienky 30g
1 ks
Rakúsko
1,59 €
53,00 €/kg
HiPP BIO Vývar s rezancami a morčacím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Mrkva so zemiakmi 125g
Očakávame 05.10.
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko, Maliny 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Superovocie Jablko a čučoriedky 160g
Očakávame 05.10.
1 ks
2,39 €
14,94 €/kg
HiPP BIO Superovocie Jablko, mango a jahody 160g
1 ks
Nemecko
2,39 €
14,94 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

HiPP BIO Broskyňa s hruškou 125g
HiPP BIO Broskyňa s hruškou 125g
1,89 € s 23% DPH