HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľac. mäsom 220g

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Zeleninové a mäsové príkrmy
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 13,59 €
Dočasne nedostupný
2,99 € s 19% DPH
HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľac. mäsom 220g

HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľacím mäsom. Hmotnosť/Objem balenia: 220 g ( 0,22 kg ).

V prvom roku života urobilo vaše bábätko veľké pokroky vo vývoji. K tomu je potrebné prihliadnuť aj pri zostavovaní jedálnička. Detské HiPP menu obsahuje väčšie kúsky a ľahko stráviteľné bio mäso.

Počas prvých 3 rokoch života záleží na kvalite každej lyžičky, preto dodržiavame pravidlá organického pestovania:

  • Zásadne nepoužívame pesticídy a chemicky syntetizované hnojivá.
  • Zeleninu nechávame zrieť tak dlho, ako potrebuje, aby bola chutná a výživná.
  • Spracovávame ju šetrne, aby si zachovala dôležité živiny a vitamíny.

 

  • V HiPP BIO kvalite.
  • Obsahuje drobné kúsky – pre učenie sa hrýzť.
  • Omega-3 mastné kyseliny z repkového oleja – pre vývoj mozgu a nervových buniek.
  • Bez prídavku soli - obsah soli je daný obsahom sodíka v surovinách.
  • Bez prídavku aróm, farbív, konzervačných látok a modifikovaného škrobu – podľa zákona.
Návod na prípravu

Kompletný pokrm. Otvorený pohárik alebo porciu ohrejte vo vodnom kúpeli alebo mikrovlnke. Zamiešajte plastovou lyžičkou (nepoužívajte kovovú), aby ste nepoškodili pohárik. Overte teplotu. Neohriatu časť uchovajte v uzavretom pohári v chladničke a spotrebujte do 24 hodín. Dodržujte návod na prípravu a skladovanie.

Skladovanie

Skladujte v suchu pri izbovej teplote.

 

Zloženie
voda, rajčiny* 26 %, teľacie mäso* 8,1 %, mrkva*, cestoviny*1 (tvrdá PŠENICA) 5 %, PŠENIČNÁ múka*, ZELER*, repkový olej* 2,5 %, cibuľa*, korenie*.
Pozn.: Obsahuje glutén. Môže obsahovať stopy vajec.

1po tepelnej úprave 19 %.

*z ekologického poľnohospodárstva

Potravina na osobitné výživové účely.

 

Alergény
Obsahuje glutén. Môže obsahovať stopy vajec.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 295,00
Energetická hodnota [KJ]: 70,00
Tuky [Gram]: 3,10
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,40
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 7,30
z toho cukry [Gram]: 1,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,90
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,050
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 220 g ( 0,22 kg ).

Podobné produkty
Hami Tanierik Cestoviny s duseným stehnom a paradajkami 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Tanierik bolonské špagety 230g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
17,35 €/kg
Hami Zelenina s duseným bravčovým 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
HiPP BIO Hovädzie mäso, 125g
1 ks
Rakúsko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP BIO Morčacie mäso, 125g
1 ks
Maďarsko
3,59 €
28,72 €/kg
Hami tanierik bulgur s jahňacím a kuracím mäsom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s brokolicou, šunkou a smotanou 200g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
19,95 €/kg
HiPP BIO Kuracie mäso, 125g
1 ks
Nemecko
3,59 €
28,72 €/kg
Hami Brokolica s morkou a cuketou 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Bolonské špagety 250g
1 ks
Poľsko
2,79 €
11,16 €/kg
Hami Rizoto morčacie stehno,cuketa, hrášok 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
HiPP BIO Mrkva s kukuricou a tel’acie mäso 190g
1 ks
Nemecko
2,59 €
13,63 €/kg
Hami Zelenina so šťavnatým kuracím stehienkom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
Hami Tanierik rizoto s mrkvou a hráškom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Zelenina s teľacím mäsom 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
HiPP BIO Bolonské špagety, 250g
1 ks
Nemecko
3,59 €
14,36 €/kg
Hami Vývar so zeleninou, ryžou a teľacím 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami Hráškovo-kukuričné pyré s teľacím mäsom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s mrkvou a kuracím mäsom 200g
1 ks
Francúzsko
3,79 €
18,95 €/kg
HiPP BIO Ryža s mrkvou a  morčacím mäsom, 220g
1 ks
Maďarsko
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Mrkva s ryžou a teľacím mäsom, 190g
1 ks
Nemecko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Mrkva so zemiakmi 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
HiPP BIO Prvá brokolica, 125g
1 ks
Maďarsko
2,19 €
17,52 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Broskyňa-Lesné ovocie 100g
1 ks
Nemecko
1,99 €
19,90 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Banán-Jahoda, 100g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
19,90 €/kg
HiPP BIO Zeleninová zmes, 125g
1 ks
Maďarsko
2,19 €
17,52 €/kg
HiPP BIO Oblátka Banán-Višňa-Jogurt, 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Špaldovo ovsené prstienky 30g
1 ks
Rakúsko
1,59 €
53,00 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s kuracím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Mrkva so zemiakmi 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
HiPP BIO Špaldovo ovsené prstienky 30g
1 ks
Rakúsko
1,59 €
53,00 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Zelenina s morčacím mäsom, 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
Maďarsko
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Broskyňa s hruškou 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko, Maliny 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Superovocie Jablko, mango a jahody 160g
1 ks
Nemecko
2,39 €
14,94 €/kg
HiPP BIO Trhanec s jablkami 190g
1 ks
Maďarsko
2,69 €
14,16 €/kg
HiPP BIO Oblátka Banán-Višňa-Jogurt, 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľac. mäsom 220g
HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľac. mäsom 220g
2,99 € s 19% DPH