HiPP Czech, s.r.o.

Pekařská 628/14 155 00 Praha 5
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
18 produktov
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko, Maliny 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Oblátka Banán-Višňa-Jogurt, 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Superovocie Jablko, jahody a maliny 160g
1 ks
Nemecko
2,39 €
14,94 €/kg
HiPP BIO Hruška, Banán, Biele hrozno, Ovos 120g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
16,58 €/kg
HiPP BIO Superovocie Jablko, mango a jahody 160g
1 ks
Nemecko
2,39 €
14,94 €/kg
HiPP BIO Broskyňa s hruškou 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s morčacím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Mrkva s kukuricou a tel’acie mäso 190g
1 ks
Nemecko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Vývar s rezancami a morčacím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Špaldovo ovsené prstienky 30g
1 ks
Rakúsko
1,59 €
53,00 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s kuracím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s teľ. mäsom, 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Trhanec s jablkami 190g
1 ks
Maďarsko
2,69 €
14,16 €/kg
HiPP BIO Zelenina s morčacím mäsom, 220g
Očakávame 05.10.
1 ks
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Mrkva so zemiakmi 125g
Očakávame 05.10.
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľac. mäsom 220g
Očakávame 05.10.
1 ks
2,99 €
13,59 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana