HiPP BIO Superovocie Jablko, jahody a maliny 160g

1 ks
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Ovocné príkrmy a pyré
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 14,94 €
Na sklade 1 ks
2,39 € s 23% DPH
HiPP BIO Superovocie Jablko, jahody a maliny 160g

HiPP BIO Jablko, jahody a maliny . Hmotnosť/Objem balenia: 160 g.

HiPP BIO SUPEROVOCIE Jablko, jahody a maliny - Od ukončeného 4. - 6. mesiaca.

Prinášame vám nový produkt - jedinečný rad príkrmov SUPEROVOCIE. Plne zrelé bio ovocie sa zbiera ručne, okamžite sa hlboko zmrazí pomocou inovatívnej technológie a spracuje. Vďaka tomuto procesu si ovocie zachováva svoju najlepšiu chuť, neodolateľnú farbu a dôležité živiny.

V prvých 3 rokoch života záleží na kvalite každej lyžičky. My v HiPPe to vieme, a preto:

  • Zásadne nepoužívame pesticídy a chemicky syntetizované hnojivá.
  • Zeleninu a ovocie nechávame zrieť tak dlho, ako potrebuje, aby bola chutná a výživná.
  • Suroviny spracovávame šetrne, aby si uchovali dôležité živiny a vitamíny.
  • Testujeme pôdu, pretože: „Zdravá pôda = zdravá rastlina“.
  • HiPP BIO kvalita
  • Bez pridaného cukru (obsahuje prirodzené vyskytujúce sa cukry)
  • Bez pridania aróm, farbív a konzervačných látok (podľa zákona)
  • Bez prídavku soli - obsah soli je daný obsahom sodíka
  • Bez gluténu

Príkrmy HiPP BIO spĺňajú požiadavky podľa nariadenia pre Ekologické poľnohospodárstvo. Pečať BIO kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EU na BIO produkty.

Skladovanie

Skladujte v chladničke pri teplote od +0°C až +4°C.

Zloženie

Ovocie* 99 % (jablko* 82 %, jahody*♥ 12 %, maliny*♥ 5 %), koncentrát mrkvovej šťavy*.

*z ekologického poľnohospodárstva

♥ Úplne dozreté BIO ovocie je ručne zozbierané, okamžite hlbokozmrazené a spracované - pre intenzívnu ovocnú chuť.

 

Alergény
Neobsahuje.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 203,00
Energetická hodnota [KJ]: 48,00
Tuky [Gram]: 0,10
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 10,60
z toho cukry [Gram]: 10,10
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,30
Soľ (NaCl) [Gram]: ˂0,05

 

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 160 g.

Podobné produkty
HiPP BIO Superovocie Jablko, mango a jahody 160g
1 ks
Nemecko
2,39 €
14,94 €/kg
Detská výživa záhradná zmes OVKO 190g
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,21 €/kg
Detská výživa jablko broskyňa DIA 190g Ovko
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,21 €/kg
Detská výživa Bio Bubko Arónia 200g Bobule
1 ks
Slovensko
2,49 €
12,45 €/kg
Detská výživa jablko DIA 190g Ovko
1 ks
Slovensko
0,89 €
4,68 €/kg
HiPP BIO Marhule, 125g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
15,92 €/kg
Detská výživa lesná zmes DIA 190g Ovko
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,74 €/kg
Detská výživa broskyňová OVKO 190g
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,21 €/kg
Detská výživa jablko jahoda DIA 190g Ovko
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,74 €/kg
Detská výživa marhuľová OVKO 190g
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,21 €/kg
HiPP BIO Broskyňa s hruškou 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Detská výživa jahodová OVKO 190g
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,21 €/kg
Detská výživa Bio Bubko Čučoriedka 200g Bobule
1 ks
Slovensko
2,49 €
12,45 €/kg
Hami Slivka a jablko 4x100g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
8,97 €/kg
Detská výživa Bio Bubko Broskyňa 200g Bobule
1 ks
Slovensko
2,49 €
12,45 €/kg
HiPP BIO Vývar s rezancami a morčacím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s kuracím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Jablkové ryžové oblátky, 30g
1 ks
Belgicko
2,39 €
79,67 €/kg
HiPP BIO Čučoriedkové ryžové oblátky, 30g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,39 €
79,67 €/kg
HiPP BIO Zelenina s morčacím mäsom, 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
Maďarsko
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Hruška, Banán, Biele hrozno, Ovos 120g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
16,58 €/kg
HiPP BIO Marhule, 125g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
15,92 €/kg
Trvalo výhodné
HiPP Babysanft krém Sensitive Korytnačka, 100ml
1 ks
Švajčiarsko
5,79 €
57,90 €/LIT
HiPP BIO Zeleninová polievka s teľ. mäsom, 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Mrkva s ryžou a teľacím mäsom, 190g
1 ks
Nemecko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Mrkva so zemiakmi 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
HiPP BIO Superovocie Jablko, mango a jahody 160g
1 ks
Nemecko
2,39 €
14,94 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s teľ. mäsom, 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s kuracím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Vývar s rezancami a morčacím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Špaldovo ovsené prstienky 30g
1 ks
Rakúsko
1,59 €
53,00 €/kg
HiPP BIO Trhanec s jablkami 190g
1 ks
Maďarsko
2,69 €
14,16 €/kg
HiPP BIO Superovocie Jablko, jahody a maliny 160g
1 ks
Nemecko
2,39 €
14,94 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

HiPP BIO Superovocie Jablko, jahody a maliny 160g
HiPP BIO Superovocie Jablko, jahody a maliny 160g
2,39 € s 23% DPH