HiPP Babysanft krém Sensitive Korytnačka, 100ml

1 ks
Švajčiarsko
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Kategória Detské krémy a zásypy
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 57,90 €
Na sklade viac ako 1 ks
5,79 € s 23% DPH
HiPP Babysanft krém Sensitive Korytnačka, 100ml
  S korytnačkou bude každé krémovanie zábavné. Krém vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku detí. Ľahko sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a nelepí.
S korytnačkou bude každé krémovanie zábavné. Krém vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku detí. Ľahko sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a nelepí. S prírodným BIO mandľovým olejom. Vhodné pre citlivú pokožku so sklonom k atopickej dermatitíde.
  • Vhodné od narodenia
  •  pH k pokožke neutrálne
  • s BIO mandľovým olejom
  • BEZ zbytočnej chémie
  • Bez parafínového oleja, vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergii:
  • s jemnou vôňou bez parfumov, ktoré môžu vyvolať alergickú reakciu*
  • bez éterických olejov
  • bez parabénov
pH – k pokožke neutrálne *podľa Nariadenia pre kozmetiku Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná
Skladovanie
Skladujte v suchu pri izbovej teplote.
Príprava
Každodenná hygiena, ktorá deti baví, Neštípe v očiach, pH - neutrálne, Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná.  
Zloženie
Aqua, Glycerin, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Panthenol, Xanthan Gum, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Parfum
Podobné produkty
Krém Sudocrem 60g
1 ks
Írsko
5,89 €
98,17 €/kg
Purity Vision Bio Nechtíková Zinková masť 70ml
1 ks
Česká republika
8,39 €
119,86 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin Balzam na zapareniny a vyrážky 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
11,09 €
110,90 €/LIT
Chicco Natural Sensation Krém na tvár 50ml
1 ks
Taliansko
7,99 €
159,80 €/LIT
Sudocrem Multi-Expert 125g
1 ks
Írsko
9,99 €
79,92 €/kg
Chicco Baby Moments Krém vyživujúci 100ml
1 ks
Taliansko
4,99 €
49,90 €/LIT
Bepanthen Baby Masť 30g
1 ks
Nemecko
6,39 €
213,00 €/kg
Chicco Baby Moments Krém na zadoček 100ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
59,90 €/LIT
Chicco Natural Sensation Krém na zadoček 100ml
1 ks
Taliansko
7,99 €
79,90 €/LIT
Trvalo výhodné
HiPP Babysanft Detský sprchový gél, 400ml
Dočasne nedostupné
1 ks
7,09 €
17,72 €/LIT
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Broskyňa-Lesné ovocie 100g
1 ks
Nemecko
1,99 €
19,90 €/kg
HiPP BIO Kuracie mäso, 125g
1 ks
Nemecko
3,59 €
28,72 €/kg
Trvalo výhodné
HiPP Babysanft krém Sensitive Korytnačka, 100ml
1 ks
Švajčiarsko
5,79 €
57,90 €/LIT
HiPP BIO Špaldovo ovsené prstienky 30g
1 ks
Rakúsko
1,59 €
53,00 €/kg
HiPP BIO Jablkové ryžové oblátky, 30g
1 ks
Belgicko
2,39 €
79,67 €/kg
HiPP BIO Mrkva so zemiakmi 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
HiPP BIO Kaša na dobrú noc Krupica, 190g
1 ks
Maďarsko
2,99 €
15,74 €/kg
HiPP BIO Oblátka Banán-Višňa-Jogurt, 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Morčacie mäso, 125g
1 ks
Maďarsko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP Czech s.r.o.
Pekařská 628/14 155 00 Praha 5viac informácií o distribútorovi
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Hruška-Banán, 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
19,90 €/kg
Trvalo výhodné
HiPP Babysanft Pena na umývanie Kačička, 250 ml
1 ks
Švajčiarsko
6,29 €
25,16 €/LIT
HiPP BIO Bolonské špagety, 250g
1 ks
Nemecko
3,59 €
14,36 €/kg
HiPP BIO Kuracie mäso, 125g
1 ks
Nemecko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP BIO Prvá brokolica, 125g
1 ks
Maďarsko
2,19 €
17,52 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Broskyňa-Lesné ovocie 100g
1 ks
Nemecko
1,99 €
19,90 €/kg
Trvalo výhodné
HiPP Babysanft Detský sprchový gél, 400ml
Dočasne nedostupné
1 ks
7,09 €
17,72 €/LIT
Trvalo výhodné
HiPP Babysanft krém Sensitive Korytnačka, 100ml
1 ks
Švajčiarsko
5,79 €
57,90 €/LIT
HiPP BIO Ryža s mrkvou a  morčacím mäsom, 220g
1 ks
Maďarsko
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Červená repa s jab.,hovädzím mäsom, 220g
1 ks
Rakúsko
2,99 €
13,59 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

HiPP Babysanft krém Sensitive Korytnačka, 100ml
HiPP Babysanft krém Sensitive Korytnačka, 100ml
5,79 € s 23% DPH