Droždie lahôdkové neaktívne 250g Allnature

1 ks
Francúzsko
Allnature Lahôdkové droždie neaktívne. Hmotnosť/ Objem balenia: 250 g.
Krajina pôvodu Francúzsko
Kategória Droždie
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 21,96 €
Na sklade viac ako 1 ks
5,49 € s 19% DPH
Droždie lahôdkové neaktívne 250g Allnature

Ide o úplne iný produkt, než sú bežné kvasnice, pretože s neaktívnym droždím vám cesto nikdy nevykysne. Za to majú lahôdkové kvasnice mnoho iných predností – a áno, naozaj skvele chutia! Sú totiž ľahko sladkasté a slúžia na dochucovanie nielen v kuchyni vegánov a vegetariánov. Ak ste na takej strave, môžete trpieť nedostatkom vitamínov z radu B, ktoré neaktívne droždie obsahuje, rovnako ako folát, glutatión, zinok, selén a betaglukány. Ide teda o cennú superpotravinu, ktorá je navyše prirodzene bezlepková a bezlaktózová. Dochucovanie pokrmov lahôdkovým droždím jednoducho prospieva komplexne celému nášmu telu a navyše vďaka nekvasiacemu účinku nie je náročné pre našu črevnú mikroflóru.

  • Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote
  • Návod na použitie: Ideálne na zahustenie omáčok a polievok tuzemskej i medzinárodnej kuchyne. V studenej kuchyni zahustí domáce veggie nátierky a prepožičia jemne sladkastú príchuť. Na zahustenie omáčok odporúčame začať s jednou až dvoma lyžičkami a postupne zvyšovať množstvo podľa chuti a požadovanej konzistencie.
Zloženie

100% kvasinky Sacharomyces cerevisiae Hansen neaktívne.

Alergény: Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, škrupinových plodov, mlieka a sóje.

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal]: 370
Energetická hodnota [KJ]: 1548
Tuky [Gram]: 3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,5
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 25
z toho cukry [Gram]: <0,1
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 46
Soľ (NaCl) [Gram]: <0,14
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 250 g.

Podobné produkty
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
1 BA
Nemecko
0,99 €
0,33 €/ks
Droždie sušené pizza 500g Viva
1 ks
Francúzsko
10,39 €
20,78 €/kg
Droždie sušené 7g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,55 €
78,57 €/kg
Droždie sušené so sladom lahôdkové 150g Provita
1 ks
Francúzsko
4,15 €
27,67 €/kg
Droždie čerstvé 42g Fala
1 ks
Maďarsko
0,49 €
11,67 €/kg
Allnature Perkarbonát sodný 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
3,95 €
3,95 €/kg
Allnature Epsomská soľ 1kg
1 ks
Čína
4,39 €
4,39 €/kg
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
13,14 €/kg
Allnature Zmes svačinka Sport 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Allnature Chlebík bezlepkový raňajkový superfoods 350g
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
3,79 €
10,83 €/kg
Allnature Kyselina citrónová 5kg
1 ks
Čína
19,99 €
4,00 €/kg
Allnature Matcha Premium prášok 100g
1 ks
Japonsko
7,69 €
76,90 €/kg
Allnature Biely ocot sprej 10% - 500 ml
1 ks
Poľsko
2,89 €
5,78 €/LIT
Allnature s.r.o
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.viac informácií o distribútorovi
Allnature Perkarbonát sodný 5kg
1 ks
Čína
16,39 €
3,28 €/kg
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Allnature Sirup Javorový 250ml
1 ks
Kanada
5,79 €
23,16 €/LIT
Allnature Matcha Premium prášok 100g
1 ks
Japonsko
7,69 €
76,90 €/kg
Allnature Kyselina citrónová 5kg
1 ks
Čína
19,99 €
4,00 €/kg
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Allnature Perkarbonát sodný + TAED 5kg
1 ks
Česká republika
23,59 €
4,72 €/kg
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Allnature Kaiserky bezlepkové 100g
1 ks
Poľsko
2,49 €
24,90 €/kg
Allnature Sirup Kokosový Bio 250ml
1 ks
Holandsko
4,19 €
16,76 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Droždie lahôdkové neaktívne 250g Allnature
Droždie lahôdkové neaktívne 250g Allnature
5,49 € s 19% DPH