Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président

1 ks
Francúzsko
Krajina pôvodu Francúzsko
Kategória Smotany na šľahanie a šlahačky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 7,09 €
Na sklade viac ako 500 ks
7,09 € s 19% DPH
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président

Smotana, obsah tuku min. 35%. Tepelne ošetrené UHT ohrevom.

Skladovanie

Uzavreté uchovajte pri teplote do 10°C. Po otvorení skladujte pri teplote +4-+6°C.

Zloženie

Smotana, emulgátor: E472b, stabilizátory: karagénany

Alergény

Smotana

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 335
Energetická hodnota [KJ]: 1382
Tuky [Gram]: 35
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 23
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3,1
z toho cukry [Gram]: 3,1
Vláknina [Gram] neuvádza sa
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,08
Podobné produkty
Smotana extra nášľah 35% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,19 €
7,19 €/LIT
Smotana na šľahanie živočíšna 36% STERILGARDA 1L
1 ks
Taliansko
7,49 €
7,49 €/LIT
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Smotana FLORA Plant cream rastlinná 31% 1l
1 ks
Rakúsko
5,39 €
5,39 €/LIT
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Rama Crema 100% rastlinná alter. na šľahanie 200ml
1 ks
Nemecko
1,29 €
6,45 €/LIT
Smotana na šľahanie 36% 1l Mlekovita
1 ks
Poľsko
5,79 €
5,79 €/LIT
Mascarpone 1l Debic
Dočasne nedostupné
1 ks
11,19 €
11,19 €/LIT
Panna Cotta 1l Debic
1 ks
Belgicko
9,79 €
9,79 €/LIT
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Smotana na šľahanie 30% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
6,69 €
6,69 €/LIT
Smotana na šľahanie Karamel 27% 200g Kunín
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Cheesecake 1l Debic
1 ks
Belgicko
12,19 €
12,19 €/LIT
Smotana na šľahanie/varenie fialová 31% RAMA 1l
1 ks
Rakúsko
5,99 €
5,99 €/LIT
Smotana na šľahanie 31% 1l Kunín
1 ks
Česká republika
6,49 €
6,49 €/LIT
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Smotana na šľahanie 33% 330ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,19 €
6,64 €/LIT
Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Smotana na šľahanie sladená DECOR UP MASTER 1l
1 ks
Taliansko
3,89 €
3,89 €/LIT
Smotana na varenie/šľahanie 24% Ambient 1l Rama
1 ks
Nemecko
3,89 €
3,89 €/LIT
Šlahačka v spreji 500g Président Professionnal
1 ks
Francúzsko
6,69 €
13,38 €/kg
Syr Camembert Linea 90g Président
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg
Syr Cheddar tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 29.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Syr Camembert Linea 90g Président VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,49 €
0,37 €
4,14 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr Camembert zelené korenie 90g Président
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg
Syr tavený so šunkou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr Rondelé so soľou 100g Président
1 ks
Francúzsko
2,69 €
26,90 €/kg
Syr tavený Camembert 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Ementál 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr Camembert 90g Président
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg
Syr Camembert Linea 90g Président
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg
Smotana na šľahanie Karamel 27% 200g Kunín
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président
1 ks
Francúzsko
7,09 €
7,09 €/LIT
Syr Camembert chilli 90g Président
Očakávame 29.09.
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg
Šlahačka v spreji 500g Président Professionnal
1 ks
Francúzsko
6,69 €
13,38 €/kg
Termix extra malina 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Syr tavený vedierko 1kg President
1 ks
Česká republika
8,29 €
8,29 €/kg
Termix extra pomaranč 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Maslo la Motte s morskou soľou 250g Président
1 ks
Taliansko
4,39 €
17,56 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président
7,09 € s 19% DPH