Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská

1 ks
Kluknavská Slovenská bryndza chránená. Hmotnosť/ Objem balenia: 125g.
Kategória Bryndza
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 15,92 €
Dočasne nedostupný
1,99 € s 19% DPH
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská

Zmes ovčieho a kravského syra. Sušina min. 44 hmot. %, tuk v sušine min. 48%. Obsahsoli max 25000mg/kg.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote od +2°C do +6°C
Zloženie

Zloženie výrobku: Skladovaný ovčí syr vyrobený zo surového mlieka najmenej 50%, kravský hrudkový syr vyrobený z pasterizovaného mlieka, jedlá soľ

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko a výrobky z neho

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 317
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1328
Tuky [Gram] 23
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 13
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] < 1g
z toho cukry [Gram] < 1g
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 20
Soľ (NaCl) [Gram] 2.5
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 125g.

Podobné produkty
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Bryndza Letná cca 500g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
5,99 €
11,99 €/kg
Bryndza ovčia 100%, dyha 200g
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Bryndza plnotučná letná 125g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina
1 ks
Slovensko
1,79 €
16,27 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
15,99 €
15,99 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Bryndza Letná cca 500g Bryndziareň VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
5,99 €
1,50 €
3,00 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,99 €
14,96 €/kg
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg
Syr Eidam 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina
1 ks
Poľsko
11,69 €
5,85 €/kg
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Smotana na varenie 10% 500ml MELINA
1 ks
Poľsko
1,79 €
3,58 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
1,99 € s 19% DPH