Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Nika Ovčia bryndza 100% plnotučná, dyha. Hmotnosť / Objem balenia: 200g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Bryndza
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 14,96 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,99 € s 5% DPH
3,99 €
Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ

100% ovčia plnotučná bryndza v dyhe 200g

  • Skladovanie: Spotrebujte do: viď dátum uvedený na obale. Skladujte pri teplote od + 2 do + 8 °C. Po otvorení ihneď spotrebujte.
  • Návod na použitie: Po otvorení ihneď spotrebujte.
Zloženie

Zloženie výrobku: Vyrobená z pasterizovaného ovčieho mlieka. Ovčí hrudkový syr (95% hmotnosti zo sušiny výrobku), pitná voda, jedľá soľ.

Alergény (zoznam zložiek): ovčie mlieko a výrobky z neho vrátane laktózy

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 200g

Podobné produkty
Bryndza ovčia 100%, dyha 200g
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Bryndza Letná cca 500g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
5,99 €
11,99 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina
1 ks
Slovensko
1,79 €
16,27 €/kg
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Bryndza plnotučná letná 125g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
15,99 €
15,99 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Bryndza Letná cca 500g Bryndziareň VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
5,99 €
1,50 €
3,00 €/kg
Momentálne nedostupný
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Nátierka parenicová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Termix do vrecka vanilkový 80g Nika
1 ks
Slovensko
1,02 €
12,79 €/kg
Nátierka bryndzová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Bryndza ovčia 100%, dyha 200g
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Eidam 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Termix vanilkový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Syr Pandúr/Rodin.tehla 45% údený blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
Slovensko
23,07 €
6,99 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Nátierka bryndzová s pažítkou 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ
Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ
2,99 € s 5% DPH
3,99 €