Bryndza

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
11 produktov
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
1 ks
Slovensko
15,99 €
15,99 €/kg
Bryndza ovčia 100%, dyha 200g
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Bryndza Letná cca 500g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
5,99 €
11,99 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,00 €
9,98 €/kg
Bryndza plnotučná letná 125g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,34 €
12,21 €/kg
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
16,27 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana