Bryndza 50% 125g Nika

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Bryndza
Množstvo v kartóne 16 ks
Cena za kg 14,32 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,79 € s 19% DPH
Bryndza 50% 125g Nika

Pravá slovenská bryndza spracovávaná podľa tradičných receptúr je chutnou a zdravou súčasťou jedálnička každého pravoverného Slováka.

SKLADOVANIE
  • Skladujte v chlade 2 - 8 °C.


Zloženie

Ovčí hrudkový syr (najmenej 51% hmotnosti), kravský hrudkový syr, jedlá soľ, pitná voda.

ALERGÉNY

Mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy)

   
Výživová hodnota na 100g 
 
Energetická hodnota: 1172 kJ/280 kcal
Tuky, z toho:  22,6 g
nasýtené mastné kyseliny 14,9 g
Sacharidy, z toho:  2,2 g
cukry 2,2 g
škrob 0 g
Vláknina: 0,6 g
Bielkoviny: 17, 7 g
Soľ: 2,3 g
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 125 g.

Podobné produkty
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Bryndza ovčia 100%, dyha 200g
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Bryndza plnotučná letná 125g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
1 ks
Slovensko
15,99 €
15,99 €/kg
Bryndza Letná cca 500g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
5,99 €
11,99 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,00 €
9,98 €/kg
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
16,27 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,34 €
12,21 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Termix kakaový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Nátierka bryndzová s pažítkou 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Syr Pandúr/Rodinná tehla 45% blok cca 3,5kg Nika
1 ks
Slovensko
22,02 €
6,29 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,00 €
9,98 €/kg
Nátierka bryndzová s cesnakom 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Termix do vrecka vanilkový 80g Nika
1 ks
Slovensko
1,02 €
12,79 €/kg
Nátierka bryndzová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
NiKA, s.r.o.
Nová 134 017 01 Považská Bystrica Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Nátierka bryndzová s cesnakom 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
29,67 €
9,89 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Syr Pandúr/Rodin.tehla 45% údený blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
Slovensko
23,07 €
6,99 €/kg
Syr Ementál 45% plátky cca 800g Nika
1 ks
Slovensko
8,87 €
11,09 €/kg
Nátierka oštiepková 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Termix do vrecka vanilkový 80g Nika
1 ks
Slovensko
1,02 €
12,79 €/kg
Syr Gouda 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bryndza 50% 125g Nika
Bryndza 50% 125g Nika
1,79 € s 19% DPH