Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika

1 ks
Slovensko
Nika Ovčia bryndza 100% plnotučná, kýblik. Hmotnosť / Objem balenia: 1000g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Bryndza
Cena za kg 15,69 €
Na sklade viac ako 10 ks
15,69 € s 5% DPH
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika

100 % ovčia plnotučná bryndza v kýbliku 1 kg.

  • Skladovanie: Spotrebujte do: viď dátum uvedený na obale. Skladujte pri teplote od + 2 do + 8 °C. Po otvorení ihneď spotrebujte.
  • Návod na použitie: Po otvorení ihneď spotrebujte.
Zloženie

Zloženie výrobku: Vyrobená z pasterizovaného ovčieho mlieka. Ovčí hrudkový syr (95% hmotnosti zo sušiny výrobku), pitná voda, jedľá soľ.

Alergény (zoznam zložiek): ovčie mlieko a výrobky z neho vrátane laktózy

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 303
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1267
Tuky [Gram] 25.9
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 17.7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] <0,5
z toho cukry [Gram] <0,5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 18.2
Soľ (NaCl) [Gram] 1.2
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1 kg

Podobné produkty
Bryndza ovčia 100%, dyha 200g
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Bryndza plnotučná letná 125g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
15,99 €
15,99 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Bryndza Letná cca 500g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
5,99 €
11,99 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Bryndza Letná cca 500g Bryndziareň VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
5,99 €
1,50 €
3,00 €/kg
Momentálne nedostupný
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,99 €
14,96 €/kg
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina
1 ks
Slovensko
1,79 €
16,27 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Nátierka bryndzová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Nátierka bryndzová s pažítkou 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Syr Pandúr/Rodinná tehla 45% blok cca 3,5kg Nika
1 ks
Slovensko
22,02 €
6,29 €/kg
Nátierka bryndzová s cesnakom 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
Syr Eidam 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Termix kakaový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Nátierka parenicová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
NiKA, s.r.o.
Nová 134 017 01 Považská Bystrica Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Termix vanilkový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Nátierka bryndzová s pažítkou 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Syr Ementál 45% plátky cca 800g Nika
1 ks
Slovensko
8,87 €
11,09 €/kg
Nátierka parenicová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Nátierka bryndzová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Syr Pandúr/Rodinná tehla 45% blok cca 3,5kg Nika
1 ks
Slovensko
22,02 €
6,29 €/kg
Nátierka oštiepková 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Syr Pandúr/Rodin.tehla 45% údený blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
Slovensko
23,07 €
6,99 €/kg
Syr Gouda 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
15,69 € s 5% DPH