Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Dancing Ghost s cukríkmi 5g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
2,15 €
430,01 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
Spooky Mega Mix 350g  Sweet’n Fun
1 ks
Španielsko
4,19 €
11,97 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
-23%
Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech
1 ks
Maroko
7,09 €
5,49 €
8,45 €/kg
-29%
Džem Slivka & Chia 200g
1 ks
Slovensko
3,49 €
2,49 €
12,45 €/kg
-27%
Cestoviny Fusilli 500g Barilla
1 ks
Taliansko
2,39 €
1,75 €
3,50 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2256 produktov
Kečup jemný One Hand Bottles 950g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
6,83 €/kg
Sušienky Choco chip cookie bezlepkové 100g Schär
1 ks
Nemecko
2,19 €
21,90 €/kg
Šťava z kvasenej kapusty bielej 500ml Kapustáreň
1 ks
Slovensko
1,39 €
2,78 €/LIT
Créme boule Double chocolate 30g Mixit
1 ks
Česká republika
1,09 €
36,33 €/kg
Kompót Jablko štvrťky so sladidlom 720ml (580g)Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
7,47 €/kg
Mentos Mint cukríky 38 g
1 ks
Holandsko
0,89 €
23,42 €/kg
-24%
Zmes korenín Jablkový závin 50g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
12,00 €/kg
YumEarth Bio ovocné vegán želé kyslé fazuľky 50g
1 ks
Francúzsko
1,99 €
39,80 €/kg
Nimm2 Smile gummi jogurtové cukríky 100g
1 ks
Nemecko
1,29 €
12,90 €/kg
Džemko 2:1, želírovač na sladké ovocie 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,95 €
38,00 €/kg
Mr.FlapJack čokoláda 120g
1 ks
Spojené kráľovstvo
2,09 €
17,42 €/kg
Zmes korenia na gril Argentína 650g Lunys
1 ks
Slovensko
7,69 €
11,83 €/kg
Cestoviny Špagety semolinové 5kg Japavo
1 ks
Česká republika
8,99 €
1,80 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Zázvorové Sushi plátky 190g Asia Time
1 ks
Čína
1,59 €
14,45 €/kg
Dressing Barbeque One Hand Bottles 950g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
9,25 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Paprika 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
-14%
Chrumky pre deti kukuričné mrkva-tekvica 30g Teddy
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,02 €
34,11 €/kg
Soľ jedlá HB 1000 x 1g, SNOTY
1 KT
Slovensko
14,39 €
14,39 €/kg
Cukor vanilínový 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
4,89 €
6,52 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana