Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech

1 ks
Maroko
Sardinky v slnečnicovom oleji LA PERLA 980g plech
Krajina pôvodu Maroko
Kategória Ryby a morské plody
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 8,45 €
Na sklade viac ako 100 ks
5,49 € s 19% DPH
7,09 €
Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech

Sardinky v slnečnicovom oleji LA PERLA 980g plech

Skladovanie

Skladujte v suchu, chráňte pred slnečným žiarením, po otvorení vložte do nekovovej nádoby vhodnej pre uchovanie potravín a skladujte v chladničke do 6st. A spotrebujte do 2dní .

Zloženie

Sardinka obecná (sardina pilchardus 72%), Slnečnicový olej, jedlá soľ max 2%

Alergény

Ryby

Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 206
Energetická hodnota [KJ]: 860
Tuky [Gram]: 3,1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 0,0
z toho cukry [Gram]: 0
Vláknina 0
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 23,2
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,8

 

Podobné produkty
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát mexiko 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 160 g
1 ks
Taliansko
3,70 €
35,58 €/kg
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Basilico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
1 ks
Španielsko
2,89 €
107,04 €/kg
Sardelové filety v oleji 45g Franz Josef Kaiser
1 ks
Španielsko
2,69 €
99,63 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fusilli 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
1,73 €/ks
Franz Josef Tuniakový šalát Kuskus 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát CousCous 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Ančovičky filety v oleji 720g Mazza
1 ks
Taliansko
17,19 €
45,24 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát kukurica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Mexico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fazuľový mix 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 160 g
1 ks
Taliansko
3,69 €
32,95 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
33,27 €/kg
Makrelové filety tabacso 170g Franz Josef
1 ks
Poľsko
2,99 €
29,31 €/kg
Cícer sterilizovaný 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
5,29 €
3,53 €/kg
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Bassta
1 ks
Maďarsko
1,50 €
5,26 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
Očakávame 01.10.
1 ks
11,09 €
7,15 €/kg
Fazuľa červená v mierne slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
6,49 €
4,33 €/kg
Kompót Broskyne polené 820g Bassta
1 ks
Grécko
2,29 €
4,87 €/kg
Jalapeňos papričky krájané 3100ml (3000g) Bassta
1 ks
Turecko
6,89 €
4,05 €/kg
Kompót Ananás krájaný 3050g Bassta
1 ks
Vietnam
9,69 €
5,27 €/kg
Sardinky v slnečnicovom oleji 125g Bassta
1 ks
Európska únia
1,19 €
13,22 €/kg
-24%
Olej olivový z výliskov 1l Bassta
1 ks
Španielsko
7,89 €
5,99 €
5,99 €/LIT
Paradajky lúpané celé 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
5,89 €
3,93 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech
Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech
5,49 € s 19% DPH
7,09 €