JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g

1 ks
Česká republika
JOJO Scary mix limitovaná halloweenska edícia želé cukríkov s ovocnými príchuťami. Hmotnosť/objem balenia: 80g.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Cukríky, lízatka a žuvačky
Množstvo v kartóne 32 ks
Cena za kg 13,11 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,05 € s DPH
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g

Oslávte Halloween so strašidelnou limitovanou edíciou JOJO Scary mix.

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.
Zloženie

Glukózový sirup, cukor, želatína, kyseliny (kyselina jablčná, vínna, citrónová), koncentrát jablkovej šťavy 1,2 %, rastlinné farbiace koncentráty (čierna mrkva, mrkva, požlt farbiarsky, reďkovka, ibištek), arómy (pomaranč, jahoda, čierna ríbezľa, limetka), palmový olej** 0,1 %, povlaková látka (karnaubský vosk), koncentrát spiruliny, farbivo (karotény)
**Palmový olej je použitý z certifikovaných zdrojov. Viac informácií na: www.jojo.sk

Nutričné hodnoty
na 100g Na porciu 5 ks (18 g):
Energia (kJ) 1438 256
Energia (kcal) 338 60
Tuky (g) <0.5 <0.5
z toho nasýtené (g) 0.1 <0.1
Sacharidy (g) 77.3 13.9
z toho cukry (g) 52.9 9.5
Vláknina (g) <0.5 <0.5
Bielkoviny (g) 4.4 0.8
Soľ (g) <0.01 <0.01
Výživové údaje na 100g
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 4.4
Soľ (NaCl) [Gram] 0.01
Obsah balenia

Hmotnosť/objem balenia: 80 g.

Podobné produkty
Novinka
Halloweenska tekvica plná dobrôt 308g Mixit
1 ks
Česká republika
15,29 €
49,64 €/kg
Novinka
Dancing Ghost s cukríkmi 5g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
2,15 €
430,01 €/kg
Beauty Sweeties ovocné želé Medvedíky 125g
1 ks
Nemecko
3,19 €
25,52 €/kg
Beauty Sweetie kyslé ovocné želé Mačičky 125g
1 ks
Nemecko
3,19 €
25,52 €/kg
Doxy Roksy roksové cukríky Figaro 90 g
1 ks
Slovensko
1,59 €
17,67 €/kg
Chupa Chups Lízatko, Crazy Dips Jahoda 14 g
1 ks
Čína
0,69 €
49,29 €/kg
Chupa Chups Lízatko, Crazy Dips Cola 14 g
1 ks
Čína
0,69 €
49,29 €/kg
Beauty Sweeties ovocné želé Motýliky 125g
1 ks
Nemecko
3,19 €
25,52 €/kg
Haribo Balla Stixx strawberry 80 g
1 ks
Česká republika
1,19 €
14,88 €/kg
Haribo Anguria 175g
1 ks
Španielsko
2,39 €
13,66 €/kg
Novinka
Halloween Walking Figurines cukríky 5g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
1,79 €
358,00 €/kg
Halloween Hard lízanka 40g
1 ks
Čína
0,99 €
24,75 €/kg
Barbie Spin Pop lízanka 8g
1 ks
Čína
1,89 €
236,25 €/kg
-22%
Bear ovocné rolky Jahoda 20g
1 ks
1,09 €
0,85 €
42,50 €/kg
Barbie popping lízanka 15g
1 ks
Čína
0,59 €
39,34 €/kg
 JOJO Cola Mix 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
-22%
Bear ovocné rolky Malina 20g
1 ks
1,09 €
0,85 €
42,50 €/kg
Haribo Berries 100 g
1 ks
Česká republika
1,09 €
10,90 €/kg
Haribo Exotix 80g
1 ks
Maďarsko
1,09 €
13,63 €/kg
Haribo Berry Dream 80g
1 ks
Rakúsko
1,09 €
13,63 €/kg
JOJO Mixle Pixle želé cukríky 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
JOJO Mixle Pixle Kyslé želé cukríky 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
JOJO Vexta želé cukríky s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
JOJO Medvedíky želé cukríky 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
JOJO Kyslé dážďovky želé cukríky 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
JOJO Chameleón 70g
1 ks
Španielsko
1,29 €
18,43 €/kg
JOJO Marshmallow penové želé cukríky 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
 JOJO Cola Mix 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Distribútor: Nestlé Slovensko s.r.o.
Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, info@nestle.skviac informácií o distribútorovi
ZORA Sójové rezy tyčinka 50g
1 ks
Česká republika
0,69 €
13,80 €/kg
CHEF Bratenjus 1kg
1 ks
Slovensko
19,99 €
19,99 €/kg
MAGGI Dobrý hostinec, Kura na smotane 142 g
1 ks
Slovensko
2,29 €
16,13 €/kg
NESTLÉ Docello Topping čokoláda 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
NESCAFÉ Dolce Gusto Cappuccino Skinny kapsule káva 16ks
1 ks
Nemecko
6,69 €
0,42 €/ks
Caro Originál cereálny nápoj 200g
1 ks
Nemecko
5,29 €
26,45 €/kg
NESCAFÉ GOLD Original, instantná káva, 200 g
1 ks
Španielsko
9,69 €
48,45 €/kg
JOJO Mixle Pixle Kyslé želé cukríky 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
MAGGI Chutná pauza Slepačia instantná polievka 12g
1 ks
Slovensko
0,59 €
49,17 €/kg
Orion Lentilky Drvené posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1,05 € s DPH