Zmes korenín Jablkový závin 50g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 12,00 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,60 € s 19% DPH
0,79 €
Zmes korenín Jablkový závin 50g Mäspoma

Jablkový závin, prípravok s koreninami; Mäspoma je rodinná firma, ktorá od roku 1991 prináša na Váš stôl starostlivo vyberané koreniny a bylinky, ktoré podľa potreby prechádzajú jednotlivými výrobnými fázami na Slovensku. Podporujeme zamestnanosť v regióne.

Značka
  • Mäspoma
Krajina pôvodu
  • Slovenská republika
Skladovanie
  • Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Príklad použitia: 1 kg jabĺk, lístkové cesto, zmes Mäspoma Jablkový závin, sušené hrozienka, maslo. Jablká ošúpeme a nastrúhame. Poukladáme ich na tenko rozvaľkané lístkové cesto. Pridáme podľa chuti zmes Jablkový závin a sušené hrozienka. Pevne zavinieme a potrieme maslom. Pečieme 20 minút pri teplote 180°C. Upečený závin posypeme práškovým cukrom.
Zloženie

Cukor, škorica, klinčeky, zázvor, citrónová tráva, aróma (etylvanilín), badián

Výživové hodnoty na 100g výrobku:
Energia: 1704 kJ/407 kcal
Tuky: 0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 99 g
Sacharidy: 90 g
z toho cukry: 0,5 g
Bielkoviny: 0,05 g
Soľ: 0,29 g

Alergény

  • Výrobok môže obsahovať: zeler, horčicu, sezam, glutén, sóju, vajcia, mlieko, arašidy, orechy, vlčí bôb.
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 50 g

Podobné produkty
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Zmes korenín Gyros 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
64,29 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Petržlenová vňať 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
92,85 €/kg
Korenie Muškátový orech mletý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Paprika sladká 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
21,67 €/kg
Zmes korenia Perník 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
-24%
Zmes korenín Jablkový závin 50g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
12,00 €/kg
Korenie Pažítka 5g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
130,00 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Korenie Kurkuma mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Kôpor 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
65,00 €/kg
Korenie Muškátový oriešok celý 3ks Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
94,45 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Marináda suchá Kari 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenín Jablkový závin 50g Mäspoma
Zmes korenín Jablkový závin 50g Mäspoma
0,60 € s 19% DPH
0,79 €