Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g

1 ks
Poľsko
Lorenz Monster Munch Original Black Edition. Hmotnosť/ Objem balenia: 75g.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Chipsy a chrumky
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 22,53 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,69 € s 23% DPH
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g

Monster Munch Original Black Edition.

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.
Zloženie

Zloženie výrobku: rastlinné oleje (slnečnicový, repkový v rôznych pomeroch) (32%), zemiakový prášok (24%), zemiakový škrob (24%), kukuričný škrob, hrachový škrob, sušená sladká srvátka (MLIEKO), jedlá soľ, cukor, SYR v prášku (MLIEKO), syr čedar v prášku (MLIEKO), prírodná aróma, farbivo: rastlinné uhlie, antioxidant: tokoferolový extrakt. Môze obsahovať LEPOK.

Alergény (zoznam zložiek): MLIEKO, LEPOK

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 542
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 2264
Tuky [Gram] 32
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 2.7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 61
z toho cukry [Gram] 5.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 1.8
Soľ (NaCl) [Gram] 2
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 75g.

Podobné produkty
Chrumky s ovocnou príchuťou 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,99 €
9,90 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné slané 50g Biosaurus
1 ks
Slovensko
1,09 €
21,80 €/kg
CHRUMKY arašidové Miva 60g
1 ks
Slovensko
0,75 €
12,50 €/kg
-16%
Chrumky pre deti kukuričné 30g Rosie
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,75 €
25,00 €/kg
Chrumkavý syr W.Cheddar&Red Leicester 70g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,29 €
89,86 €/kg
Cyrilove lupienky horčicové 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
-14%
Chrumky pre deti kukuričné mrk.-jah. 30g Angelina
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,02 €
34,11 €/kg
Chio Zemiakový snack s príchuťou Údená slanina 65g
1 ks
Česká republika
1,69 €
26,00 €/kg
Chrumky kukuričné nesolené 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,89 €
8,90 €/kg
Chrumky kukuričné s ovocnou príchuťou 75g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,79 €
10,53 €/kg
Chrumky pre deti bezgluténové s mrkvou BIOKIDS 55g
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné mrk.-jabl. 30g Angelina
1 ks
Slovensko
1,09 €
36,33 €/kg
Chrumky kukuričné slané 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,99 €
9,90 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné so syrom 50g Biosaurus
1 ks
Slovensko
1,09 €
21,80 €/kg
Allnature Chrumky bezlepkové Slony jablko škorica 80g
1 ks
Česká republika
1,99 €
24,88 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné so špenátom 55g BioKids
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Cyrilove lupienky cesnakové 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
Chio Zemiakový snack s príchuťou Pečené kurča 65g
1 ks
Česká republika
1,69 €
26,00 €/kg
-14%
Chrumky pre deti kukuričné mrkva-tekvica 30g Teddy
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,02 €
34,11 €/kg
Cyrilove lupienky solené 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Distribútor: MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Pasta Thai Curry (Kari) žltá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg
Pasta Wasabi 43g Shan’Shi
1 ks
Čína
2,98 €
69,30 €/kg
Mlieko kokosové 165ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
1,79 €
10,85 €/LIT
-20%
Kapusta kvasená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Ustricová omáčka Oyster Sauce 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,19 €
15,95 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Rezance ryžové 250g SHAN SHI
1 ks
Čína
3,35 €
13,40 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
91,14 €/kg
Ocot ryžový 5% 150ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,69 €
17,93 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1,69 € s 23% DPH