Pringles zemiakové lupienky Paprika 165g

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Chipsy a chrumky
Množstvo v kartóne 19 ks
Cena za kg 19,94 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,29 € s 23% DPH
Pringles zemiakové lupienky Paprika 165g

Pringles Snack s príchuťou papriky 165 g

POPIS

Balené v ochrannej atmosfére.

ZNAČKA

Pringles

SKLADOVANIE
  • Uchovávajte na chladnom, suchom mieste.
  • Pri izbovej teplote

 

Zloženie

Sušené zemiaky, Rastlinné oleje (slnečnicový, kukuričný), Ryžová múka, Pšeničný škrob, Kukuričná múka, Papriková chuťová prísada (cukor, paprikový prášok, zvýrazňovače chuti (glutaman sodný, inozínan disodný, guanylán disodný), drožďový prášok, dextróza, cibuľový prášok, granulovaný zeleninový vývar, cesnakový prášok, farbivo (paprikový extrakt), kyselina (kyselina citrónová), chilli extrakt), Emulgátor (E471), Maltodextrín, Jedlá soľ, Farbivo (annatto)

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100G
Energia 2099 kJ/501 kcal
Tuky 31 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 3,4 g
Sacharidy 51 g
z toho cukry 4 g
Vláknina 2,9 g
Bielkoviny 4,7 g
Soľ 1,8 g

 

ALERGÉNY
Pšenica: Obsahuje
Obsah balenia

165 g - Cylindrické balenie

ROZMERY
Výška regálu:
233 mm
Šírka regálu:
79 mm
Hĺbka regálu:
79 mm

Podobné produkty
Pringles zemiakové lupienky Hot & Spicy 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Original 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Chrumkavý syr W.Cheddar&Red Leicester 70g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,29 €
89,86 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné slané 50g Biosaurus
1 ks
Slovensko
1,09 €
21,80 €/kg
Chio Zemiakový snack s príchuťou Údená slanina 65g
1 ks
Česká republika
1,69 €
26,00 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné so špenátom 55g BioKids
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Chrumky s ovocnou príchuťou 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,99 €
9,90 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné mrk.-jabl. 30g Angelina
1 ks
Slovensko
1,09 €
36,33 €/kg
-16%
Chrumky pre deti kukuričné 30g Rosie
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,75 €
25,00 €/kg
CHRUMKY arašidové Miva 60g
1 ks
Slovensko
0,75 €
12,50 €/kg
Chrumky kukuričné slané 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,99 €
9,90 €/kg
Allnature Chrumky bezlepkové Slony jablko škorica 80g
1 ks
Česká republika
1,99 €
24,88 €/kg
Chrumky kukuričné nesolené 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,89 €
8,90 €/kg
Chrumky kukuričné s ovocnou príchuťou 75g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,79 €
10,53 €/kg
Cyrilove lupienky cesnakové 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné so syrom 50g Biosaurus
1 ks
Slovensko
1,09 €
21,80 €/kg
-14%
Chrumky pre deti kukuričné mrkva-tekvica 30g Teddy
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,02 €
34,11 €/kg
Chrumky pre deti bezgluténové s mrkvou BIOKIDS 55g
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Chio Zemiakový snack s príchuťou Pečené kurča 65g
1 ks
Česká republika
1,69 €
26,00 €/kg
-14%
Chrumky pre deti kukuričné mrk.-jah. 30g Angelina
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,02 €
34,11 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Hot & Spicy 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Bacon 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Salt & Vinegar 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Original 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Sourcream & Onion 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Paprika 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Orbico s.r.o.
Kutlíkova 17 851 02 Bratislava - Petržalka Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Pringles zemiakové lupienky Original 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Množstevné zľavy
Nocco BCAA Caribbean 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT
Vitamin well vitamínová voda antioxidant 500ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
5,38 €/LIT
Pringles zemiakové lupienky Sourcream & Onion 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Bacon 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Množstevné zľavy
Nocco BCAA Limon de sol 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT
Vitamin well vitamínová voda celebrate 500ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
5,38 €/LIT
Pringles zemiakové lupienky Paprika 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Množstevné zľavy
Nocco BCAA Blood orange del sol 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT
Množstevné zľavy
Nocco BCAA Citrus elderflower+ 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pringles zemiakové lupienky Paprika 165g
Pringles zemiakové lupienky Paprika 165g
3,29 € s 23% DPH