Nakladané guľky 350g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Parené a údené
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 28,59 €
Očakávame 01.10.
6,29 € s 19% DPH
Nakladané guľky 350g

Pikadeli Pravniansky parený, nezrejúci, polomäkký, polotučný syr s prílohou naložený v oleji. Hmotnosť/Objem balenia: 1ks = 350 g (425ml) Pevný podiel: 220g

Parený, nezrejúci, polomäkký, polotučný syr s prílohou naložený v oleji 350 g.

Minimálna trvanlivosť a skladovanie

Do dátumu uvedého na obale, skladovať v chlade pri teplote 1-5°C.

Návod na použitie

Pred podavaním nechať porciu odstáť pri izbovej teplote 15 min.

Zloženie

syrové guľky 68% pp (pasterizované mlieko, jedlá soľ, syridlo, kultúra), repkový olej, čierne olivy (obsahuje stabilizátor glukonan železnatý), sušené paradajky (sušené paradajky, slnečnicový olej, vínny ocot, kapary kvety, jedlá soľ, oregáno, cesnak, pálivá paprička, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina L-askorbová), cesnak, zmes byliniek (môže obsahovať stopy zeleru, horčice, sezamu). Hmotnosť obsahu: 350 g Hmotnosť pevného podielu (pp): 220g

 

Alergény

syr (mlieko), môže obsahovať stopy zeleru, horčice, sezamu

 

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 294,00
Energetická hodnota [KJ]: 1220,00
Tuky [Gram]: 23,50
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 10,30
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 5,10
z toho cukry [Gram]: 2,40
Vláknina [Gram] 0,08
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 15,70
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,430
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 1ks = 350 g (425ml) Pevný podiel: 220g

Podobné produkty
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Gyros Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Bylinky Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Bylinky Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Gyros Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
19,27 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 500g
1 ks
Slovensko
8,59 €
17,18 €/kg
Mliečna farma Syrové uzlíčky exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Syrové 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Poctivka z Fatry 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Grécke Bylinky 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Poctivka z Fatry 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Grécke Bylinky 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Pikadeli s.r.o.
Pikadeli s.r.o., Dlhá 603/12, 972 13 Nitrianske Pravnoviac informácií o distribútorovi
Pravnianske utopence 1,1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
10,99 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Pravnianske utopence 3kg
1 ks
Slovensko
20,59 €
9,80 €/kg
Pravnianska Nakladaná parenica 360g
1 ks
Slovensko
6,79 €
30,86 €/kg
Pravnianske Plnené feferóny 370g
1 ks
Slovensko
6,39 €
31,95 €/kg
Pravniansky Nakladaný balkánsky syr 340g
1 ks
Slovensko
5,49 €
24,95 €/kg
Nakladané guľky 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,29 €
28,59 €/kg
Pravnianske utopence 560g
1 ks
Slovensko
4,89 €
12,87 €/kg
Nakladaný hermelín s nivou 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Nakladaný hermelín s orechmi 350g
1 ks
Slovensko
6,99 €
31,77 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nakladané guľky 350g
Nakladané guľky 350g
6,29 € s 19% DPH