Syr kozí/ovčí plátky 100g Goat Farm

1 ks
Poľsko
GOAT FARM kozí/ovčí syr plátky .Tavený syr z kozieho a ovčieho syra, plátky. Tuk v sušine: min. 40% hmot. Sušina: min. 50% hmot. Hmotnosť / Objem balenia: 100g
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Plátkové
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 25,90 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,59 € s 19% DPH
Syr kozí/ovčí plátky 100g Goat Farm

Špeciálny druh syra – zmes kozieho a ovčieho mlieka. Pri roztápaní získava jedinečnú, mäkkú a pritom pružnú textúru. Dosiahnuť taký efekt vyžaduje dôslednosť a skúsenosti pri výrobe syrov. Goat Farm kozí & ovčí syr v plátkoch je produkt s jemnou mliečnou farbou a rovnako subtílnou arómou. Po ochutnaní prekvapí hlbokou, dokonale vyváženou chuťou. Má charakteristický ráz kozieho syra, zatiaľ čo ovčie mlieko mu dodáva príjemnú jemnosť. Vyrába sa zo starostlivo vybraných prísad pochádzajúcich okrem iného z fariem, ktoré zvieratám poskytujú pohodlné voľne sa pohybujúce podmienky počas väčšiny roka.

  • Návod na použitie: Kozí a ovčí syr má tak výraznú chuť, že si ho vychutnáte aj samostatne – stačí plátok čerstvého, kvalitného chleba. Jeho krémová textúra obohacuje ľahké šaláty a syrové taniere, kde vytvára príjemný kontrast s chrumkavou zeleninou a šťavnatým ovocím. Tento produkt je výbornou alternatívou k žltým syrom z kravského mlieka a možno ho použiť aj do zapekaných jedál. Výborne sa hodí k ľahkému suchému bielemu alebo rosé vínu.
Zloženie

Zloženie výrobku: syr z kozieho MLIEKA 56%, syr z ovčieho MLIEKA 24%, pitná voda, bielkoviny kozieho MLIEKA, emulgačné soli (E 331, E 452, E 340, E 339), maslo z kozieho MLIEKA.

Alergény (zoznam zložiek): MLIEKO

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: n/a

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 345
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1431
Tuky [Gram] 27
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 19
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 1.6
Vláknina [Gram] 22
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 2.8
Obsah balenia

1ks=0,1kg

Podobné produkty
Syr ovčí plátky 100g Président
1 ks
Francúzsko
3,39 €
33,90 €/kg
Syr Cheddar plátky 100g Président
1 ks
Taliansko
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Delakto údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Delakto neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Mozzarella plátky GUSTERIA 1kg
1 ks
Rakúsko
14,59 €
14,59 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 1kg Bertosi
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Mlekovita
1 ks
Poľsko
8,99 €
8,70 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Cheddar plátky 1kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
9,89 €
9,89 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Eidam 45% plátky 100g Dobrý syr
1 ks
Poľsko
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Cheddar tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam 30% plátky 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
9,79 €
9,79 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,39 €
23,90 €/kg
Syr Cheddar tavený plátky 1033g Friendship
1 ks
Nemecko
12,39 €
11,99 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr kozí údený plátky 100g Goat Farm
1 ks
Holandsko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr kozí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Holandsko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr kozí blok 130g Goat Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
26,85 €/kg
Syr kozí/ovčí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Poľsko
2,59 €
25,90 €/kg
Syr údený cca 2,7kg Daily Dairy
1 ks
Holandsko
36,57 €
12,19 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Írsky Cheddar Mix strúhaný 150g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
2,39 €
15,93 €/kg
Syr z kozieho a ovčieho mlieka cca 130g Deliq
Dočasne nedostupné
1 ks
3,07 €
23,59 €/kg
Syr Gran Formagia cca 130g Deli Q
1 ks
Estónsko
2,72 €
20,89 €/kg
Syr kozí červené víno cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
4,68 €
34,69 €/kg
Syr Gouda Korenie Mix cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
2,62 €
19,39 €/kg
Syr Írsky Biely Cheddar Zrelý 200g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
3,69 €
18,45 €/kg
Mozzarella mini 125g Formagia
1 ks
Nemecko
1,69 €
6,76 €/kg
Syr Brie 200g Frenchi
1 ks
Francúzsko
3,29 €
16,45 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr kozí/ovčí plátky 100g Goat Farm
Syr kozí/ovčí plátky 100g Goat Farm
2,59 € s 19% DPH