Šalát Vlašský 1kg Radoma

1 ks
Vlašský šalát lahôdkový výrobok. Hmotnosť/Objem balenia: 1kg.
Kategória Lahôdkové šaláty
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 6,69 €
Dočasne nedostupný
6,69 € s 19% DPH
Šalát Vlašský 1kg Radoma

alát Vlašský 1 kg Radoma je tradičný lahôdkový šalát s jemnou majonézou a vyváženou chuťou. Ideálny na pečivo, chlebíčky alebo rýchle občerstvenie.

Skladovanie

Skladujte pri teplote 1 – 6 °C.

Zloženie

Zloženie výrobku: majonézová omáčka [voda, repkový olej, cukor, horčica (voda, horčičné semeno, kvasný ocot liehový, glukózový sirup, soľ, koreniny), modifikované škroby, konzervačná látka: sorban draselný; dextróza, sušené vaječné žĺtky, soľ, regulátory kyslosti: kyselina octová, mliečnan sodný, kyselina mliečna, kyselina jablčná; zahusťovadlá: E412, E415; antioxidant: kyselina askorbová], zemiaky, mäkký mäsový výrobok - saláma (mechanicky separované hydinové mäso 40%, voda, bravčové kože, bravčové mäso 5%, zemiakový škrob, bravčová bielkovina, soľ, stabilizátor: E451; dextróza, bravčová krvná bielkovina, arómy, zázvor mletý, antioxidant: E316, konzervačná látka: E250, zahusťovadlá: E412, E415; extrakty korenín), zelenina v rôznom pomere [mrkva, uhorky v náleve (uhorky, voda, kvasný ocot liehový, cukor, soľ, stužovadlo: chlorid vápenatý; extrakt korenín), hrášok, kvaka], horčica (voda, horčičné semeno, kvasný ocot liehový, glukózový sirup, soľ, koreniny), worcesterská omáčka [voda, kvasný ocot liehový, cukor, biele víno, soľ, lekvár (cukor, slivky, jablká), paradajkový pretlak, zmes korenín, arómy], cukor, soľ, čierne korenie mleté, antioxidanty: kyselina askorbová, kyselina citrónová, disiričitan sodný.

Alergény (zoznam zložiek): horčica, horčičné semeno, vaječné žĺtky, disiričitan sodný

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: disiričitan sodný

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 174
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 720
Tuky [Gram] 14
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1.7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 9.7
z toho cukry [Gram] 2.7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 3
Soľ (NaCl) [Gram] 1.3
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia:1kg

Podobné produkty
Treska v majonéze exklusiv RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,21 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,59 €
11,36 €/kg
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Treska Cottage Exklusiv 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,89 €
13,50 €/kg
Šalát Pikantný 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,19 €
6,19 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Pikantný v majonéze 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Treska v majonéze Treskoslovenská Pikant 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
-20%
Treska v majonéze Treskoslovenská 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
1,35 €
9,64 €/kg
Zavináče lahôdkové Ryba More Zdravia 150g
1 ks
Slovensko
1,89 €
12,60 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Šalát Parížsky 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Vegan šalát s príchuťou gouda 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
1 ks
Slovensko
9,49 €
9,49 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Treska v majonéze Exklusiv Ryba More Zdravia 140g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
10,97 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma
1 kg
Česká republika
13,69 €
13,69 €/kg
Mrazený Kapor rybničný podkovy cca 600g Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
8,51 €
14,19 €/kg
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Mrazené Rybie prsty nemleté 250g Radoma
1 ks
Slovensko
3,39 €
13,56 €/kg
Mrazené Rybie Filé z aljašskej tresky Exklusiv 3x100g Radoma
1 ks
Slovensko
3,69 €
12,30 €/kg
Nátierka oškvarková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,56 €/kg
Šalát parížsky 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Treska v majonéze exklusiv RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,21 €/kg
Mrazený Kapor rybničný podkovy cca 600g Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
8,51 €
14,19 €/kg
Mrazené Rybie Filé z aljašskej tresky Exklusiv 3x100g Radoma
1 ks
Slovensko
3,69 €
12,30 €/kg
Nátierka oškvarková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,56 €/kg
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma
1 kg
Česká republika
13,69 €
13,69 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
1 ks
Slovensko
9,49 €
9,49 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Šalát Vlašský 1kg Radoma
Šalát Vlašský 1kg Radoma
6,69 € s 19% DPH