Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Lahôdkové šaláty
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 9,93 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,39 € s 19% DPH
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma

PRETO Radoma Vegan šalát pikantný. Hmotnosť/Objem balenia: 140g.

PRETO Radoma Vegan šalát pikantný.

Spojenie zeleniny, jemnej bezvaječnej mayo a lahodnej vegánskej šunky si už môžete vychutnať aj v jemne pikantnej verzii. Tento výrobok neobsahuje lepok.

Značka

PRETO Radoma

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko
Skladovanie

Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Skladujte pri teplote + 1 °C až +6 °C.

Príprava a použitie

Výrobok je po otvorení určený na rýchlu spotrebu.

Lifestyle
  • Vhodné pre vegánov

 

Zloženie
Pitná voda, repkový olej, hrášok, mrkva, kukurica, modifikovaný škrob, sójová bielkovina, cibuľa, cukor, horčica (pitná voda, horčičné semeno, kvasný ocot liehový, glukózový sirup, jedlá soľ, koreniny), kečup (pitná voda, paradajkový pretlak, glukózový sirup, kvasný ocot liehový, modifikovaný škrob, jedlá soľ, koreniny, konzervačná látka: sorban draselný), paprika červená, feferónky, citrusová vláknina, farbivo: koncentrát z reďkovky, zahusťovadlá: karagénan, E412, E415, E425, chlorid draselný; jedlá soľ, regulátory kyslosti: mliečnan sodný, kyselina mliečna; konzervačná látka: sorban draselný, čierne korenie mleté, aróma, antioxidant: E300, šupky zo semien skorocelu, koreninové extrakty, dymová aróma, paprikový extrakt, kajenské korenie.

 

Alergény
Obsahuje sóju, horčicu.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 192,00
Energetická hodnota [KJ]: 794,00
Tuky [Gram]: 18,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,60
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 5,80
z toho cukry [Gram]: 3,10
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,70
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,70
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 140g.

Podobné produkty
Treska v majonéze Exklusiv Ryba More Zdravia 140g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Parížsky 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Vegan šalát s príchuťou gouda 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Pikantný v majonéze 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Zavináče lahôdkové Ryba More Zdravia 150g
1 ks
Slovensko
1,89 €
12,60 €/kg
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
1 ks
Slovensko
9,49 €
9,49 €/kg
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,59 €
11,36 €/kg
Treska Cottage Exklusiv 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,89 €
13,50 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
10,97 €/kg
Šalát Rybací Exklusiv 140g Ryba More Zdravia
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Pikantný 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,19 €
6,19 €/kg
Treska v majonéze Treskoslovenská Pikant 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Treska v majonéze exklusiv RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,21 €/kg
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
-20%
Treska v majonéze Treskoslovenská 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
1,35 €
9,64 €/kg
Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma
1 kg
Česká republika
13,69 €
13,69 €/kg
Mrazené Rybie Filé z aljašskej tresky Exklusiv 3x100g Radoma
1 ks
Slovensko
3,69 €
12,30 €/kg
Vegan Tarka 270g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
3,79 €
14,04 €/kg
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Nátierka oškvarková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,56 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Mrazené Rybie Filé z treskovitých rýb 3x100g Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
3,69 €
12,30 €/kg
Šalát parížsky 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Nátierka Tuniaková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
2,39 €
17,70 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Vlašský 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,69 €
6,69 €/kg
Šalát parížsky 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Mrazené Rybie Filé z treskovitých rýb 3x100g Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
3,69 €
12,30 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
1 ks
Slovensko
9,49 €
9,49 €/kg
Mrazené Rybie prsty nemleté 250g Radoma
1 ks
Slovensko
3,39 €
13,56 €/kg
Šalát pikantný PRETO RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma
1 kg
Česká republika
13,69 €
13,69 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1,39 € s 19% DPH