Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma

1 kg
Česká republika
Radoma hlbokomrazený Kapor polený. Hmotnosť/ Objem balenia: cca 1kg.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Sladkovodné
Cena za kg 13,69 €
Na sklade viac ako 1 kg
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
13,69 € s 19% DPH
Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma

Hlbokomrazená porcia kapra s kožou, ktorá nesmie chýbať na sviatočnom stole.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote -18°C, po rozmrazení opäť nezmrazovať.
Zloženie

Zloženie výrobku: Kapor obecný

Alergény (zoznam zložiek): Kapor obecný

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 155,2kcal
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 652kj
Tuky [Gram] 8,9g
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1,48g
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 0g
z toho cukry [Gram] 0g
Vláknina [Gram] 0g
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 17,7g
Soľ (NaCl) [Gram] 0,1g
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: cca 1kg.

Podobné produkty
Mrazená Treska aljašská filé kocky 50x120g Projekt Market
1 KT
Čína
49,99 €
8,33 €/kg
Mrazené filety Tilapia 140-160g 5kg Seacon
1 KT
Čína
35,89 €
7,18 €/kg
Mrazená Treska aljašská filety 400g gl.0% Ryba Exklusiv
Očakávame 06.10.
1 ks
Ruská federácia
5,89 €
14,73 €/kg
Mrazený Zubáč fileta 120-170g, glazúra 10%, 5kg/krt
1 KT
Kazachstan
73,49 €
73,49 €/kg
Mrazený Kapor rybničný podkovy cca 600g Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
8,51 €
14,19 €/kg
Mrazená Treska aljašská filé kocky 40x150g Projekt Market
1 KT
Čína
49,99 €
8,33 €/kg
Mrazená Treska tmavá filety 400g gl.10% Ryba Exklusiv
Dočasne nedostupné
1 ks
6,89 €
19,14 €/kg
Mrazené Rybie prsty nemleté 250g Radoma
1 ks
Slovensko
3,39 €
13,56 €/kg
Vegan Tarka 270g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
3,79 €
14,04 €/kg
Šalát Vlašský 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,69 €
6,69 €/kg
Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma
1 kg
Česká republika
13,69 €
13,69 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Mrazené Rybie Filé z aljašskej tresky Exklusiv 3x100g Radoma
1 ks
Slovensko
3,69 €
12,30 €/kg
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Mrazené Rybie Filé z treskovitých rýb 3x100g Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
3,69 €
12,30 €/kg
Šalát parížsky 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Šalát Vlašský 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,69 €
6,69 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Pikantný 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,19 €
6,19 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Mrazené Rybie prsty nemleté 250g Radoma
1 ks
Slovensko
3,39 €
13,56 €/kg
Nátierka oškvarková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,56 €/kg
Nátierka Tuniaková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
2,39 €
17,70 €/kg
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,59 €
11,36 €/kg
Vegan šalát s príchuťou gouda 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma
Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma
13,69 € s 19% DPH