Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina

1 ks
Slovensko
Preto Ryba Žilina Treska v majonéze Exklusiv .Hmotnosť/Objem balenia:1kg
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Lahôdkové šaláty
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 9,49 €
Na sklade viac ako 1 ks
9,49 € s 19% DPH
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina

PRETO Ryba Žilina Treska Exklusiv 140 g

Bez sladidiel, 45% rýb.


Skladovanie

Skladujte pri teplote +1 °C až +6 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Po otvorení je výrobok určený na rýchlu spotrebu. Varovanie! Možný výskyt kostí.

 

 

Zloženie
Treskovité ryby 45%, repkový olej, pitná voda, cibuľa, mrkva, kvaka, ryžová múka, cukor, horčica (pitná voda, horčičné semeno, kvasný ocot liehový, glukózový sirup, jedlá soľ, koreniny), modifikovaný škrob, sušený vaječný žĺtok, kvasný ocot liehový, jedlá soľ, stabilizátory: E412, E415; uhorky, regulátory kyslosti: mliečnan sodný, kyselina mliečna; dextróza, konzervačná látka: sorban draselný.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 264,00
Energetická hodnota [KJ]: 1093,00
Tuky [Gram]: 24,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,50
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 4,00
z toho cukry [Gram]: 2,70
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 8,10
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,20

 

Alergény
treskovité ryby, horčica, horčičné semeno, vaječný žĺtok.
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia:1kg

Podobné produkty
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Zavináče lahôdkové Ryba More Zdravia 150g
1 ks
Slovensko
1,89 €
12,60 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
-20%
Treska v majonéze Treskoslovenská 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
1,35 €
9,64 €/kg
Treska v majonéze Treskoslovenská Pikant 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,59 €
11,36 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Šalát Pikantný v majonéze 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Pikantný 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,19 €
6,19 €/kg
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
10,97 €/kg
Treska v majonéze exklusiv RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,21 €/kg
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Treska v majonéze Exklusiv Ryba More Zdravia 140g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Vegan šalát s príchuťou gouda 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Treska Cottage Exklusiv 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,89 €
13,50 €/kg
Šalát Parížsky 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Rybací Exklusiv 140g Ryba More Zdravia
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
1 ks
Slovensko
9,49 €
9,49 €/kg
Treska v majonéze exklusiv RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,21 €/kg
Šalát Pikantný 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,19 €
6,19 €/kg
Mrazený Kapor rybničný podkovy cca 600g Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
8,51 €
14,19 €/kg
Mrazené Rybie Filé z aljašskej tresky Exklusiv 3x100g Radoma
1 ks
Slovensko
3,69 €
12,30 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma
1 kg
Česká republika
13,69 €
13,69 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Vegan Tarka 270g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
3,79 €
14,04 €/kg
Nátierka Tuniaková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
2,39 €
17,70 €/kg
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,59 €
11,36 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
9,49 € s 19% DPH