Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina

1 ks
Kategória Lahôdkové šaláty
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 10,97 €
Očakávame 05.10.
1,59 € s 19% DPH
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina

PRETO RYBA ŽILINA Treska Exklusiv s feferónovým šalátom. Hmotnosť / Objem balenia: 145g.

PRETO Ryba Žilina Treska Exklusiv feferónový šalát

Treska Exklusiv (115 g). Feferónový šalát (30 g).

Vlastnosti
  • Bez sladidiel
Značka

PRETO Ryba Žilina

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko
Primary Ingredient Country of Origin: Vyrobené v EU
Skladovanie

Skladujte pri teplote +1 °C až +6 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Po otvorení je výrobok určený na rýchlu spotrebu.

Varovanie

Možný výskyt kostí.

 

Zloženie

Rybí výrobok. (115 g) Zloženie: treskovité ryby 45%, repkový olej, pitná voda, cibuľa, mrkva, kvaka, ryžová múka, cukor, horčica (pitná voda, horčičné semeno, kvasný ocot liehový, glukózový sirup, jedlá soľ, koreniny), modifikovaný škrob, sušený vaječný žĺtok, kvasný ocot liehový, jedlá soľ, stabilizátory: E412, E415; uhorky, regulátory kyslosti: mliečnan sodný, kyselina mliečna; dextróza, konzervačná látka: sorban draselný.

Feferónový šalát (30 g) Zloženie: feferóny 18 %, kápia, cibuľa, uhorky, hrášok, kukurica, repkový olej, kvasný ocot liehový, koreniny, jedlá soľ, cukor, výťažok z korenín, konzervačná látka: sorban draselný.

 

Alergény
Obsahuje treskovité ryby, horčica, horčičné semeno, vaječný žĺtok.
Môže obsahovať alergény: kôrovce a mäkkýše.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 222,00
Energetická hodnota [KJ]: 920,00
Tuky [Gram]: 20,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,20
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3,80
z toho cukry [Gram]: 2,70
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 7,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,10
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 145g.

Podobné produkty
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Rybací Exklusiv 140g Ryba More Zdravia
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Parížsky 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Vegan šalát s príchuťou gouda 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Pikantný 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,19 €
6,19 €/kg
Šalát Pikantný v majonéze 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Treska v majonéze exklusiv RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,21 €/kg
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
-20%
Treska v majonéze Treskoslovenská 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
1,35 €
9,64 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
1 ks
Slovensko
9,49 €
9,49 €/kg
Treska v majonéze Exklusiv Ryba More Zdravia 140g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Treska Cottage Exklusiv 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,89 €
13,50 €/kg
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,59 €
11,36 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Zavináče lahôdkové Ryba More Zdravia 150g
1 ks
Slovensko
1,89 €
12,60 €/kg
Treska v majonéze Treskoslovenská Pikant 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,59 €
11,36 €/kg
Treska Cottage Exklusiv 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,89 €
13,50 €/kg
Šalát pikantný PRETO RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Vegan šalát s príchuťou gouda 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
10,97 €/kg
Vegan šalát s príchuťou gouda 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Šalát Pikantný 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,19 €
6,19 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Vegan Tarka 270g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
3,79 €
14,04 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Šalát Vlašský 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,69 €
6,69 €/kg
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
1 ks
Slovensko
9,49 €
9,49 €/kg
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
10,97 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
1,59 € s 19% DPH