Vegan šalát 140g PRETO Radoma

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Lahôdkové šaláty
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 9,93 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,39 € s 19% DPH
Vegan šalát 140g PRETO Radoma

PRETO Radoma Vegan šalát. Hmotnosť / Objem balenia: 140g.

PRETO Radoma Vegan šalát.

Lahôdkový šalát si môžete vychutnať aj v 100% rastlinnej verzii. Šalát je spojením zeleniny, jemnej bezvaječnej mayo a lahodnej vegánskej šunky. Tento výrobok neobsahuje lepok.

Značka

PRETO Radoma

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko
Skladovanie

Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Skladujte pri teplote + 1 °C až +6 °C.

Príprava a použitie

Výrobok je po otvorení určený na rýchlu spotrebu.

Lifestyle
  • Vhodné pre vegánov

 

Zloženie
Pitná voda, repkový olej, hrášok, mrkva, kukurica, modifikovaný škrob, sójová bielkovina, cibuľa, cukor, horčica (pitná voda, horčičné semeno, kvasný ocot liehový, glukózový sirup, jedlá soľ, koreniny), paprika červená, citrusová vláknina, farbivo: koncentrát z reďkovky, zahusťovadlá: karagénan, E412, E415, E425, chlorid draselný; jedlá soľ, regulátory kyslosti: mliečnan sodný, kyselina mliečna; konzervačná látka: sorban draselný, čierne korenie mleté, aróma, antioxidant: E300, šupky zo semien skorocelu, ko-reninové extrakty, dymová aróma, paprikový extrakt.
 
Alergény
Obsahuje horčicu a sóju.
 
Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 204,00
Energetická hodnota [KJ]: 842,00
Tuky [Gram]: 19,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,80
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 6,00
z toho cukry [Gram]: 3,30
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,60
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,60
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 140g.

Podobné produkty
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Treska v majonéze Exklusiv Ryba More Zdravia 140g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Treska Cottage Exklusiv 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,89 €
13,50 €/kg
Vegan šalát s príchuťou gouda 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
-20%
Treska v majonéze Treskoslovenská 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
1,35 €
9,64 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Šalát Pikantný v majonéze 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Parížsky 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Treska v majonéze Treskoslovenská Pikant 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
1 ks
Slovensko
9,49 €
9,49 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,59 €
11,36 €/kg
Treska v majonéze exklusiv RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,21 €/kg
Šalát Pikantný 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,19 €
6,19 €/kg
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
10,97 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Šalát Rybací Exklusiv 140g Ryba More Zdravia
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Zavináče lahôdkové Ryba More Zdravia 150g
1 ks
Slovensko
1,89 €
12,60 €/kg
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát parížsky 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Šalát Vlašský 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,69 €
6,69 €/kg
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Nátierka oškvarková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,56 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Mrazený Kapor rybničný podkovy cca 600g Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
8,51 €
14,19 €/kg
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Mrazené Rybie prsty nemleté 250g Radoma
1 ks
Slovensko
3,39 €
13,56 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Treska Cottage Exklusiv 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,89 €
13,50 €/kg
Nátierka Tuniaková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
2,39 €
17,70 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
1 ks
Slovensko
9,49 €
9,49 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Mrazené Rybie Filé z aljašskej tresky Exklusiv 3x100g Radoma
1 ks
Slovensko
3,69 €
12,30 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Vegan šalát 140g PRETO Radoma
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1,39 € s 19% DPH