Treska Zlatá 140g PRETO Žilina

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Lahôdkové šaláty
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 11,36 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,59 € s 19% DPH
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina

PRETO RYBA ŽILINA Treska ZLATÁ. Hmotnosť / Objem balenia: 140g.

PRETO Ryba Žilina Treska zlatá.

Treska Zlatá s obsahom až 50% rybieho mäsa, doplnená o lahodnú majonézu a marinovanú zeleninu.

Vlastnosti
  • Bez sladidiel
  • 50% tresky
Značka

PRETO Ryba Žilina

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko
Skladovanie

Skladujte pri teplote +1 °C až +6 °C. Spotrebuje do dátumu uvedeného na obale. Po otvorení je výrobok určený na rýchlu spotrebu.

Varovanie

Možný výskyt kostí.

 

Zloženie
Treskovité ryby 50%, repkový olej, pitná voda, cibuľa, mrkva, kvaka, ryžová múka, cukor, horčica (pitná voda, horčičné semeno, kvasný ocot liehový, glukózový sirup, jedlá soľ, koreniny), modifikovaný škrob, sušený vaječný žĺtok, jedlá soľ, stabilizátory: E412, E415; regulátory kyslosti: kyselina octová, mliečnan sodný, kyselina mliečna; dextróza, konzervačná látka: sorban draselný; uhorky.

 

Alergény
Obsahuje treskovité ryby, horčica, horčičné semeno, vaječný žĺtok.
Môže obsahovať kôrovce a výrobky z nich, lastúrniky a výrobky z nich.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 203,00
Energetická hodnota [KJ]: 844,00
Tuky [Gram]: 16,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,20
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 7,00
z toho cukry [Gram]: 5,30
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 8,90
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,90
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 140g.

Podobné produkty
-20%
Treska v majonéze Treskoslovenská 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
1,35 €
9,64 €/kg
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
10,97 €/kg
Šalát Pikantný v majonéze 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Pikantný 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,19 €
6,19 €/kg
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Šalát Rybací Exklusiv 140g Ryba More Zdravia
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Treska v majonéze exklusiv RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,21 €/kg
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Treska Cottage Exklusiv 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,89 €
13,50 €/kg
Šalát Parížsky 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Treska v majonéze Treskoslovenská Pikant 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Vegan šalát s príchuťou gouda 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Treska v majonéze Exklusiv Ryba More Zdravia 140g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Zavináče lahôdkové Ryba More Zdravia 150g
1 ks
Slovensko
1,89 €
12,60 €/kg
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
1 ks
Slovensko
9,49 €
9,49 €/kg
Vegan šalát s príchuťou gouda 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
10,97 €/kg
Šalát pikantný PRETO RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,59 €
11,36 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Treska Cottage Exklusiv 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,89 €
13,50 €/kg
Šalát Vlašský 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,69 €
6,69 €/kg
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
10,97 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Mrazené Rybie Filé z aljašskej tresky Exklusiv 3x100g Radoma
1 ks
Slovensko
3,69 €
12,30 €/kg
Nátierka Tuniaková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
2,39 €
17,70 €/kg
Mrazené Rybie prsty nemleté 250g Radoma
1 ks
Slovensko
3,39 €
13,56 €/kg
Mrazený Kapor rybničný podkovy cca 600g Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
8,51 €
14,19 €/kg
Šalát Pikantný 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,19 €
6,19 €/kg
Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma
1 kg
Česká republika
13,69 €
13,69 €/kg
Šalát parížsky 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
1,59 € s 19% DPH