Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Lahôdkové šaláty
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 6,36 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,89 € s 19% DPH
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma

PRETO Radoma Diabolský šalát. Hmotnosť/Objem balenia: 140g.

PRETO Radoma Diabolský šalát.

Tak, ako už napovedá jeho názov, ide o skutočne diabolský produkt. Pikantná chuť je doladená lahodnou majonézovou omáčkou, zeleninou a kayenským korením.

Značka

PRETO Radoma

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko
Skladovanie

Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Skladujte pri teplote +1°C až +6°C. Výrobok je po otvorení určený na rýchlu spotrebu

 

Zloženie
Majonézová omáčka (pitná voda, repkový olej, cukor, horčica (pitná voda, horčičné semeno, kvasný ocot liehový, glukózový sirup, jedlá soľ, koreniny), modifikovaný škrob, konzervačná látka: sorban draselný, dextróza; sušené vaječné žĺtky, jedlá soľ, zahusťovadlá: E412, E415; regulátory kyslosti: mliečnan sodný, kyselina mliečna, kyselina octová), mäkký mäsový výrobok – saláma (mechanicky separované hydinové mäso 40%, pitná voda, bravčové kože, bravčové mäso 5%, zemiakový škrob, bravčová bielkovina, jedlá soľ, stabilizátor: E451, dextróza, farbivo: bravčový krvný proteín, arómy, zázvor mletý, antioxidant: E316, konzervačná látka: E250, zahusťovadlá: E415, E412; extrakty korenín), kvaka, uhorky, cibuľa, kečup (pitná voda, paradajkový pretlak, glukózový sirup, kvasný ocot liehový, modifikovaný škrob, jedlá soľ, koreniny, konzervačná látka: sorban draselný), paprika rezy, feferóny, jedlá soľ, kayenské korenie.
 
Alergény
Obsahuje horčicu, vaječné žĺtky.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 199,00
Energetická hodnota [KJ]: 823,00
Tuky [Gram]: 17,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 2,60
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 8,10
z toho cukry [Gram]: 3,80
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 4,40
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,90
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 140g.

Podobné produkty
Treska v majonéze Treskoslovenská Pikant 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Pikantný 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,19 €
6,19 €/kg
-20%
Treska v majonéze Treskoslovenská 140 g
1 ks
Slovensko
1,69 €
1,35 €
9,64 €/kg
Zavináče lahôdkové Ryba More Zdravia 150g
1 ks
Slovensko
1,89 €
12,60 €/kg
Treska Exkl. feferónový šalát 145g PRETO Žilina
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
10,97 €/kg
Treska v majonéze Exklusiv Ryba More Zdravia 140g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Vegan šalát 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Pikantný v majonéze 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Treska v majonéze exklusiv RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,21 €/kg
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Treska Cottage Exklusiv 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,89 €
13,50 €/kg
Šalát Parížsky + Feferónový 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
0,99 €
7,07 €/kg
Vegan šalát s príchuťou gouda 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Treska v majonéze exklusiv 1kg Ryba Žilina
1 ks
Slovensko
9,49 €
9,49 €/kg
Treska Zlatá 140g PRETO Žilina
1 ks
Slovensko
1,59 €
11,36 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Šalát Parížsky 140g Piknik
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Šalát Rybací Exklusiv 140g Ryba More Zdravia
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Mrazené Rybie prsty nemleté 250g Radoma
1 ks
Slovensko
3,39 €
13,56 €/kg
Nátierka Tuniaková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
2,39 €
17,70 €/kg
Vegan Tarka 270g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
3,79 €
14,04 €/kg
Šalát parížsky 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Mrazený Kapor polený cca 1kg Radoma
1 kg
Česká republika
13,69 €
13,69 €/kg
Šalát Vlašský 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,69 €
6,69 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Vegan šalát pikantný 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,93 €/kg
Lahôdkové vajce 150g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
1,19 €
7,93 €/kg
Treska v majonéze exklusiv RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,21 €/kg
Šalát Parížšký 1kg Radoma
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Vegan Tarka 270g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
3,79 €
14,04 €/kg
Šalát pikantný PRETO RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Vegan exklusiv 140g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
1,09 €
7,79 €/kg
Mrazený Kapor rybničný podkovy cca 600g Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
8,51 €
14,19 €/kg
Mrazené Rybie prsty nemleté 250g Radoma
1 ks
Slovensko
3,39 €
13,56 €/kg
Šalát parížsky 140g PRETO Radoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,36 €/kg
Nátierka oškvarková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,56 €/kg
Šalát Vlašský 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,69 €
6,69 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
Šalát Diabolský 140g PRETO Radoma
0,89 € s 19% DPH