Teriyaki omáčka 250ml Kikkoman

1 ks
Holandsko
Krajina pôvodu Holandsko
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 24,76 €
Na sklade viac ako 10 ks
6,19 € s 19% DPH
Teriyaki omáčka 250ml Kikkoman

Kikkoman Teriyaki marináda 250 ml

Tieto ingrediencie tvoria ideálnu marinádu na mäso, hydinu, ryby a zeleninu. Je vhodná k zvýrazneniu chuti jedál grilovaných, pečených a smažených.

Skladovanie
  • Po otvorení uchovajte v chladničke.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Sójová omáčka (voda, sójové bôby, pšenica, jedlá soľ), Víno (obsahuje oxid siričitý), Cukor, Voda, Kvasnicový ocot liehový, Jedlá soľ, Koreninový extrakt, Cibuľový prášok, Cesnakový prášok

Výživové hodnoty na 100 ml
Energia 420 kJ/ 99 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 12 g
z toho cukry 11 g
Bielkoviny 6,7 g
Soľ 10,2 g
Alergény
Sója: Obsahuje Oxid siričitý/siričitany: Obsahuje Pšenica: Obsahuje

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 250 ml 

Podobné produkty
Teriyaki omáčka 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
3,09 €
10,30 €/LIT
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Sójová omáčka Ponzu Citrus 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
13,89 €
13,89 €/LIT
Teriyaki omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,19 €
24,76 €/LIT
Sójová omáčka 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
9,99 €
9,99 €/LIT
Sójová omáčka 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
3,49 €
23,27 €/LIT
Sójová omáčka s dávkovačom 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
30,60 €/LIT
Sójová omáčka sladká 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
18,36 €/LIT
Sójová omáčka Tamari bezgluténová 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,89 €
19,56 €/LIT
Sójová omáčka s nízkym obsahom soli 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
30,60 €/LIT
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT
BOLTON CZECHIA, spol. s r.o. - organizačná zložka
Karpatské námestie 10A 831 06 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát kukurica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
1,73 €/ks
Sójová omáčka s dávkovačom 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
30,60 €/LIT
Sójová omáčka Tamari bezgluténová 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,89 €
19,56 €/LIT
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát CousCous 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Sójová omáčka sladká 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
18,36 €/LIT
Teriyaki omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,19 €
24,76 €/LIT
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát mexiko 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Teriyaki omáčka 250ml Kikkoman
Teriyaki omáčka 250ml Kikkoman
6,19 € s 19% DPH