Sójová omáčka sladká 250ml Kikkoman

1 ks
Holandsko
Krajina pôvodu Holandsko
Kategória Omáčky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 18,36 €
Na sklade viac ako 10 ks
4,59 € s 19% DPH
Sójová omáčka sladká 250ml Kikkoman

Kikkoman Sladká sójová omáčka 250 ml

Popis

Kikkoman Sladká sójová omáčka má rovnako ako klasická sójová omáčka Kikkoman jemnú chuť. Je tou najvhodnejšou voľbou pre dochucovanie jedál pri varení, ale dá sa použiť aj ako dip, alebo k dochutení hotových jedál na stole.

Značka

Kikkoman

Pôvod
Krajina pôvodu: Holandsko
Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do: viď zadná strana obalu. Skladujte v suchu. Po otvorení skladujte v chladničke (+6 °C) a ihneď spotrebujte.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Pitná voda, Cukor (17 %), Sójové bôby, Pšenica, Jedlá soľ, Ocot kvasný liehový

Výživové hodnoty na 100 ml:
Energia 601 kJ/142 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 21 g
z toho cukry 21 g
Bielkoviny 8,8 g
Soľ 15,5 g
Alergény
Sója: Obsahuje Pšenica: Obsahuje

 

Obsah balenia

250 ml - Sklenená fľaša

Rozmery
Výška regálu: 198 mm
Šírka regálu: 57 mm
Hĺbka regálu: 57 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 510 g

 

Podobné produkty
Sójová omáčka 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
3,49 €
23,27 €/LIT
Rybacia omáčka Fish Sause 4,5l Squid Brand
1 ks
Thajsko
20,29 €
4,51 €/LIT
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Sójová omáčka 5l Kikkoman
1 ks
Holandsko
33,39 €
6,68 €/LIT
Sójová omáčka 150ml Yamasa
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
23,27 €/LIT
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT
Sójová omáčka Sojasauce 150ml SHAN SHI
1 ks
Malajzia
1,99 €
13,27 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Hoisin omáčka 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Sójová omáčka Ponzu Citrus 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
13,89 €
13,89 €/LIT
Sweet Chilli omáčka 730ml Aiko
1 ks
Thajsko
5,09 €
6,97 €/LIT
Sweet China omáčka 120g Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,09 €
17,42 €/kg
Rybacia omáčka Fish Sause 725ml Squid Brand
1 ks
Thajsko
3,89 €
5,37 €/LIT
Sweet Chilli omáčka 800g/650ml Cock Brand
1 ks
Thajsko
4,39 €
5,49 €/LIT
Sójová omáčka 500ml Yamasa
1 ks
Japonsko
3,59 €
7,18 €/LIT
Sójová omáčka 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
9,99 €
9,99 €/LIT
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Sweet Chilli omáčka 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,49 €
17,45 €/LIT
Sójová omáčka 1l Yamasa
1 ks
Japonsko
5,59 €
5,59 €/LIT
Sójová omáčka 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
9,99 €
9,99 €/LIT
Sójová omáčka 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
3,49 €
23,27 €/LIT
Teriyaki omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,19 €
24,76 €/LIT
Sójová omáčka Tamari bezgluténová 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,89 €
19,56 €/LIT
Sójová omáčka Ponzu Citrus 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
13,89 €
13,89 €/LIT
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT
Sójová omáčka s dávkovačom 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
30,60 €/LIT
Sójová omáčka s nízkym obsahom soli 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
30,60 €/LIT
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Sójová omáčka sladká 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
18,36 €/LIT
BOLTON CZECHIA, spol. s r.o. - organizačná zložka
Karpatské námestie 10A 831 06 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Sójová omáčka Ponzu Citrus 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
13,89 €
13,89 €/LIT
Sójová omáčka s dávkovačom 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
30,60 €/LIT
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
1,73 €/ks
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 160 g
1 ks
Taliansko
3,69 €
32,95 €/kg
Sójová omáčka Tamari bezgluténová 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,89 €
19,56 €/LIT
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Sójová omáčka 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
3,49 €
23,27 €/LIT
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
33,27 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sójová omáčka sladká 250ml Kikkoman
Sójová omáčka sladká 250ml Kikkoman
4,59 € s 19% DPH