Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g

1 ks
Taliansko
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Ryby a morské plody
Množstvo v kartóne 32 ks
Cena za ks 1,73 €
Na sklade viac ako 100 ks
5,19 € s 19% DPH
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave, rybacia konzerva. Sterilizovaná, s objemom: 240 g, Pevný podiel: 168 g

Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g

Popis

Projekt Responsible Quality vyjadruje záväzok spoločnosti Rio Mare spočívajúci v dosahovaní všestrannej kvality zodpovedným spôsobom v rámci celého dodávateľského reťazca. - Trvalo udržateľný rybolov. Rio Mare sa zaviazalo k trvalo udržateľnému rybolovu. Diverzifikuje rybolovné oblasti, spôsoby rybolovu i lovené druhy s cieľom lepšie vyvážiť zdroje. - Rešpekt k životnému prostrediu. Rio Mare vynakladá úsilie na zníženie vplyvu svojich výrobných závodov a obalov na životné prostredie. - Rešpekt k ľuďom. Rio Mare zaručuje zodpovednosť dodávateľa reťazca. Poskytuje pracovné miesta tisícom obyvateľov Talianska a ďalších 20 krajín vo svete a vníma ľudí ako stred svojho projektu. - Správna výživa. Rio Mare podporuje správnu výživu prostredníctvom svojich výrobkov a spotrebiteľských iniciatív.

Značka

Rio Mare

Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do (viď vnútorná potlač).
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Otváraniu konzervy venujte zvýšenú pozornosť.

Lifestyle
  • Dolphin friendly

Zloženie

Tuniak pruhovaný**, Pitná voda, Jedlá soľ, Prírodná aróma zeleru a cibule, **Euthynnus (Katsuwonus) pelamis

Výživové hodnoty na 100 g pevného podielu
Energia427 kJ
101 kcal
Tuky0,5 g
z toho: nasýtené mastné kyseliny0,2 g
Sacharidy0 g
z toho: cukry0 g
Bielkoviny24 g
Soľ1,1 g
Alergény
Zeler: Obsahuje Ryby: Obsahuje

 

Obsah balenia

80 g - Návlek

Rozmery
Výška regálu: 68 mm
Šírka regálu: 202 mm
Hĺbka regálu: 36 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 332 g

 

Podobné produkty
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát CousCous 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Mexico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fusilli 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Sardelové filety v oleji 45g Franz Josef Kaiser
1 ks
Španielsko
2,69 €
99,63 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát kukurica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Sardinky v oleji 125g Giana
1 ks
Maroko
1,19 €
13,22 €/kg
Ančovičky filety v oleji 720g Mazza
1 ks
Taliansko
17,19 €
45,24 €/kg
Makrelové filety tabacso 170g Franz Josef
1 ks
Poľsko
2,99 €
29,31 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 160 g
1 ks
Taliansko
3,70 €
35,58 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 160 g
1 ks
Taliansko
3,69 €
32,95 €/kg
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
1 ks
Španielsko
2,89 €
107,04 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Basilico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
33,27 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fazuľový mix 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Kuskus 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát mexiko 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 160 g
1 ks
Taliansko
3,69 €
32,95 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát kukurica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát CousCous 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
1,73 €/ks
Rio Mare paté tuniakový krém 100g
1 ks
Taliansko
3,29 €
32,90 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát mexiko 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
33,27 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 160 g
1 ks
Taliansko
3,70 €
35,58 €/kg
BOLTON CZECHIA, spol. s r.o. - organizačná zložka
Karpatské námestie 10A 831 06 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát kukurica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Sójová omáčka 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
9,99 €
9,99 €/LIT
Rio Mare paté tuniakový krém 100g
1 ks
Taliansko
3,29 €
32,90 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Teriyaki omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,19 €
24,76 €/LIT
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
1,73 €/ks
Sójová omáčka s nízkym obsahom soli 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
30,60 €/LIT
Sójová omáčka 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
3,49 €
23,27 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
5,19 € s 19% DPH