Paradajky sušené krájané 1kg Franz Josef

1 ks
Turecko
Franz Josef Sušené paradajky krájané, pevný podiel produktu: 950g. Hmotnosť/ Objem balenia: 1kg.
Krajina pôvodu Turecko
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 11,57 €
Na sklade viac ako 10 ks
10,99 € s 19% DPH
Paradajky sušené krájané 1kg Franz Josef

Sušené paradajky krájané. Spracovaná sušená zelenina v oleji. Pasterizované.

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred pôsobením priameho slnečného žiarenia a pred mrazom. Po otvorení do 7 dní spotrebujte.
Zloženie

Sušené paradajky, slnečnicový olej, jedlá soľ 3,4%, ocot kvasný liehový, antioxidant: kyselina askorbová, kapary, cesnakový prášok, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, oregáno.

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal]: 247
Energetická hodnota [KJ]: 1034
Tuky [Gram]: 13
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 12
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 26
z toho cukry [Gram]: 8,3
Vláknina [Gram] 0
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 7,3
Soľ (NaCl) [Gram]: 4,5
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1kg.

Podobné produkty
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
1 ks
Taliansko
3,49 €
14,54 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
Créatif Duo sterilizovaný 425ml (400g) Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,09 €
7,89 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Cvikla (Červená repa) jemne rezaná 580ml Ady
1 ks
Slovensko
1,69 €
6,04 €/kg
Olej tekvicový 250ml Franz Josef
Očakávame 29.09.
1 ks
Rakúsko
8,05 €
32,20 €/LIT
Balzamikové glazé z Modeny 150ml Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,59 €
17,27 €/kg
Olivy zelené s ančovičkami 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Balzamikové glazé z Modeny figové 150ml FranzJosef
1 ks
Taliansko
2,59 €
17,27 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Olivy zelené so sušenými paradajkami 250g Franz Josef
1 ks
4,09 €
32,72 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Kapary bez stopiek 100g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,59 €
26,50 €/kg
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Goral, spol. s r.o.
Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SRviac informácií o distribútorovi
Olej tekvicový 250ml Franz Josef
Očakávame 29.09.
1 ks
Rakúsko
8,05 €
32,20 €/LIT
Kompót Marhule polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,79 €
7,46 €/kg
Hoisin omáčka 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Kompót ananás plátky 3050g Giana
1 ks
Thajsko
14,09 €
7,87 €/kg
Paradajky sušené 100g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,39 €
23,90 €/kg
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Špargľa biela 720ml (680g) Giana
1 ks
Čína
7,39 €
18,71 €/kg
Hrášok v sladkoslanom náleve 425ml Giana
Očakávame 29.09.
1 ks
Maďarsko
1,59 €
5,68 €/kg
Korenie zelené v slanom náleve 110g Franz Josef
Očakávame 29.09.
1 ks
1,49 €
22,92 €/kg
Kompót Mandarínky lúpané 850ml Giana
1 ks
Čína
3,79 €
8,06 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Paradajky sušené krájané 1kg Franz Josef
Paradajky sušené krájané 1kg Franz Josef
10,99 € s 19% DPH