Olivy čierne kalamata 250g Franz Josef

1 ks
Krajina pôvodu EL
Kategória Olivy a delikatesy
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 30,30 €
Na sklade viac ako 10 ks
4,09 € s 19% DPH
Olivy čierne kalamata 250g Franz Josef

Franz Josef Kaiser Grécke čierne olivy Kalamata v slanom náleve 250g. Spracované olivy. Pasterizované.

Franz Josef Kaiser Grécke čierne olivy Kalamata v slanom náleve 250g. Spracované olivy. Pasterizované.

Skladovanie

Skladovať v suchu, chrániť pred pôsobením priameho slnečného žiarenia a pred mrazom. Po otvorení ihneď spotrebovať. Minimálna trvanlivosť do: uvedené na viečku alebo na dne konzervy.

 

 

Zloženie
Kalamata čierne olivy, pitná voda, kvasný ocot vínny, jedlá soľ, extra panenský olivový olej, hroznový mušt.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 270,00
Energetická hodnota [KJ]: 1126,00
Tuky [Gram]: 28,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 4,10
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 0,70
z toho cukry [Gram]: <0,1
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,80
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,80
Obsah balenia

Hmotnosť balenia 250g.

Podobné produkty
Olivy červené Kalamata 85g Tessera
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
21,90 €/kg
Olivy zelené plnené sušenými paradajkami 240g Kreolis
1 ks
3,09 €
22,07 €/kg
Olivy Gordal celé bez kôstky 845g Karina
1 ks
Španielsko
10,99 €
26,17 €/kg
Olivy zelené krájané sklo 940g Bassta
1 ks
Španielsko
4,79 €
9,98 €/kg
Olivy zelené s modrým syrom 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Olivy zelené plnené mix mandľa, cesnak, chilli 350g Kreolis 
1 ks
3,09 €
15,45 €/kg
Olivy zelené s ančovičkami 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Olivy zelené krájané plech 3000g Bassta
1 ks
Španielsko
12,49 €
8,01 €/kg
Olivy zelené celé bez kôstky sklo 935g Bassta
1 ks
Španielsko
4,49 €
9,89 €/kg
Olivy zelené s paprikovou pastou 140g Giana
1 ks
Španielsko
1,29 €
15,18 €/kg
Olivy zelené celé bez kôstky 140g Giana
1 ks
Španielsko
1,29 €
21,50 €/kg
Olivy zelené bez kôstky 300g Franz Josef Kaiser
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Olivy zelené celé bez kôstky plech 3000g Bassta
1 ks
Španielsko
12,49 €
8,61 €/kg
Olivy zelené s lososom 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Olivy zelené plnené mandľou 240g Kreolis
1 ks
3,09 €
22,07 €/kg
Olivy čierne Kalamata JUMBO 4750g Korinth
1 ks
Grécko
29,89 €
9,96 €/kg
Olivy zelené celé bez kôstky 350g Karina
1 ks
Španielsko
3,19 €
21,27 €/kg
Olivy zelené veľké Cerignola 1550g Max Food
1 ks
Taliansko
12,39 €
13,77 €/kg
Olivy zelené so sušenými paradajkami 250g Franz Josef
1 ks
4,09 €
32,72 €/kg
Olivy zelené s papričkou 300g Franz Josef Kaiser
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Pesto bazalkové 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Paradajky sušené krájané 1kg Franz Josef
1 ks
Turecko
10,99 €
11,57 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajky sušené 100g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,39 €
23,90 €/kg
Korenie zelené v slanom náleve 110g Franz Josef
Očakávame 29.09.
1 ks
1,49 €
22,92 €/kg
Olej ryžový 750ml Franz Josef
1 ks
Španielsko
6,40 €
8,53 €/LIT
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Balzamikové glazé z Modeny 150ml Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,59 €
17,27 €/kg
Paradajky sušené krájané v oleji 180g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,19 €
19,91 €/kg
Goral, spol. s r.o.
Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SRviac informácií o distribútorovi
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Giana
1 ks
Maďarsko
1,49 €
5,23 €/kg
Asia Time Instantné rezance 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Paradajky sušené 100g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,39 €
23,90 €/kg
Asia Time Instantné rezance chilli 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Kompót Hrušky polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Čína
1,69 €
7,35 €/kg
Olivy čierne kalamata 250g Franz Josef
1 ks
4,09 €
30,30 €/kg
Kompót ananás plátky 3050g Giana
1 ks
Thajsko
14,09 €
7,87 €/kg
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Paradajky sušené v oleji 180g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,19 €
19,91 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Olivy čierne kalamata 250g Franz Josef
Olivy čierne kalamata 250g Franz Josef
4,09 € s 19% DPH