Tuniak vo vlastnej šťave 170g Giana

1 ks
Ekvádor
Krajina pôvodu Ekvádor
Kategória Ryby a morské plody
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 18,25 €
Na sklade viac ako 100 ks
2,19 € s 19% DPH
Tuniak vo vlastnej šťave 170g Giana

Tuniak kúsky vo vlastnej šťave. Rybacia konzerva. Sterilizované.

Pevný podiel : 120g

Značka
  • Giana
Krajina pôvodu
  • Ekvádor
Skladovanie
  • Skladovať v suchu, chrániť pred pôsobením priameho slnečného žiarenia a pred mrazom. Pri izbovej teplote.
Príprava a použitie
  • Po otvorení ihneď spotrebovať.

Zloženie
  • tuniak pruhovaný (Katsuwonus pelamis), pitná voda, jedlá soľ
Alergény
  • tuniak
Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 116,00
Energetická hodnota [KJ]: 492,00
Tuky [Gram]: 0,90
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,20
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]:  
z toho cukry [Gram]:  
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 27,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,000

 

Obsah balenia

Hmotnosť/objem 170g. Pevný podiel : 120g

Podobné produkty
Tuniak v rastlinnom oleji kúsky 170g Giana
1 ks
Vietnam
2,19 €
18,25 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Mexico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Basilico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
33,27 €/kg
Ančovičky filety v oleji 720g Mazza
1 ks
Taliansko
17,19 €
45,24 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 160 g
1 ks
Taliansko
3,69 €
32,95 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát mexiko 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát CousCous 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fusilli 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Makrelové filety tabacso 170g Franz Josef
1 ks
Poľsko
2,99 €
29,31 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát kukurica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
1,73 €/ks
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 160 g
1 ks
Taliansko
3,70 €
35,58 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Kuskus 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Sardelové filety v oleji 45g Franz Josef Kaiser
1 ks
Španielsko
2,69 €
99,63 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fazuľový mix 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Goral, spol. s r.o.
Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SRviac informácií o distribútorovi
Paradajky sušené krájané 1kg Franz Josef
1 ks
Turecko
10,99 €
11,57 €/kg
Zázvorové Sushi plátky 190g Asia Time
1 ks
Čína
1,59 €
14,45 €/kg
Olivy zelené s ančovičkami 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Paradajky sušené v oleji 180g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,19 €
19,91 €/kg
Asia Time Instantné rezance 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Olivy čierne kalamata 250g Franz Josef
1 ks
4,09 €
30,30 €/kg
Olivy zelené s lososom 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Kompót ananás plátky 3050g Giana
1 ks
Thajsko
14,09 €
7,87 €/kg
Kompót Broskyne polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,69 €
8,05 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tuniak vo vlastnej šťave 170g Giana
Tuniak vo vlastnej šťave 170g Giana
2,19 € s 19% DPH