Goral, spol. s r.o.

Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SR
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
44 produktov
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Giana
1 ks
Maďarsko
1,49 €
5,23 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
Tuniak vo vlastnej šťave 170g Giana
1 ks
Ekvádor
2,19 €
18,25 €/kg
Kompót Broskyne polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,69 €
8,05 €/kg
Kompót Hrušky polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Čína
1,69 €
7,35 €/kg
Pesto bazalkové 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Kompót Mandarínky lúpané 850ml Giana
1 ks
Čína
3,79 €
8,06 €/kg
Kapary bez stopiek 100g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,59 €
26,50 €/kg
Hoisin omáčka 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Balzamikové glazé z Modeny 150ml Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,59 €
17,27 €/kg
Kompót ananás krájaný 3050 g Giana
1 ks
Vietnam
12,59 €
4,13 €/kg
Paradajky sušené krájané v oleji 180g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,19 €
19,91 €/kg
Paradajky sušené v oleji 180g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,19 €
19,91 €/kg
Paradajky sušené 100g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,39 €
23,90 €/kg
Kompót Mandarínky lúpané 2650g Giana
1 ks
Turecko
11,49 €
7,66 €/kg
Špargľa biela 720ml (680g) Giana
1 ks
Čína
7,39 €
18,71 €/kg
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Olivy čierne kalamata 250g Franz Josef
1 ks
4,09 €
30,30 €/kg
Kompót ananás plátky 3050g Giana
1 ks
Thajsko
14,09 €
7,87 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana