Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml

1 ks
Zott Monte Mrazený krém smotanový a mrazený krém mliečny čokoládový s lieskovými orieškami 90 ml
Kategória Nanuky
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za LIT 23,89 €
Dočasne nedostupný
2,15 € s 23% DPH
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml

Mrazený krém smotanový a mrazený krém mliečny čokoládový s lieskovými orieškami, potiahnuté v bielej čokoláde (35%) s kúskami sušienok (2,5%).

Skladovanie:

Zmrazené

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale, Skladujte pri teplote -18°C alebo nižšej.
Zloženie
Výživové hodnoty 100 g výrobku obsahuje:
Energia 1422 kJ/ 341 kcal
Tuky 20,9 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 13,3 g
Sacharidy 33,9 g
- z toho cukry 31,0 g
Bielkoviny 4,0 g
Soľ 0,13 g

Zloženie výrobku: Biela čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, bezvodý mliečny tuk, kokosový olej, sušená srvátka, emulgátory: E322, E476; prírodná vanilková aróma), Koncentrované odtučnené mlieko (20,6%), Odtučnené mlieko (16,0%), Smotana (11,9%), Cukor, Glukózový sirup, Kúsky sušienok (pšeničná múka, cukor, palmový tuk, sušené odtučnené mlieko, glukózo-fruktózový sirup, jedlá soľ, kypriace látky: E503, E500; mletý bourbon vanilkový struk), Bezvodý mliečny tuk, Odtučnený kakaový prášok (0,6%), Čokoláda v prášku (0,4%), Pasta z lieskových orieškov (0,3%), Emulgátor: E471, Stabilizátory: E410, E412, Aróma

Alergény (zoznam zložiek): Lieskové oriešky, Mlieko, Pšenica

Alergény (môže obsahovať): Vajcia, Orechy, Arašidy, Sója

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 341
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1422
Tuky [Gram] 20.9
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 13.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 33.9
z toho cukry [Gram] 31
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 4
Soľ (NaCl) [Gram] 0.13
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 90 ml

Podobné produkty
Mrazený Valsoia Nanuk Kešu lieskový orech 130ml
1 ks
Taliansko
1,89 €
14,54 €/LIT
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Mrazený Häagen-Dazs Nanuk čokoláda, mandle 80ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
24,88 €/LIT
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Mrazený Valsoia Nanuk Sója Classic 120ml
1 ks
Taliansko
1,89 €
15,75 €/LIT
Mrazený Valsoia nanuk Kešu pistácia 4x81,5ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
18,37 €/LIT
Mrazený Häagen-Dazs Nanuk vanilka karamel mandle 80ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
24,88 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Sandwich Sója 8x71ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
10,55 €/LIT
Mrazený Häagen-Dazs Nanuk Slaný karamel 80ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
24,88 €/LIT
Mrazený Valsoia nanuk Kešu oriešok 3x130ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
15,36 €/LIT
Monte dezert ZOTT 4x55g
1 BA
Nemecko
1,79 €
1,79 €/kg
Monte dezert MAXI ZOTT 4x100g
1 BA
Nemecko
2,79 €
2,79 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte dezert WHITE ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Monte Cacao cookies ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,55 €
0,39 €
3,10 €/kg
Momentálne nedostupný
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg
Monte mliečny rez ZOTT 4x29g
1 BA
Nemecko
2,89 €
2,89 €/kg
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,29 €
9,21 €/kg
Mozzarella Protein Classic 125g Zott
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Pure Joy Vegan Jahoda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Jogurt Jogobella Lesné ovocie 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Monte dezert ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Jogurt Jogobella Lesné ovocie 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Jogurt Jogobella Maracuja 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
2,15 € s 23% DPH