Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml

1 ks
Zott Monte Ice Cream 120 ml
Kategória Kornútky
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za LIT 17,92 €
Dočasne nedostupný
2,15 € s 23% DPH
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml

Mrazený krém smotanový a mrazený krém mliečny čokoládový s lieskovými orieškami v kakaovom oblátkovom kornútku (14,2%), potiahnutom tukovou kakaovou polevou (6,4%), s čokoládovo-lieskovoorieškovou omáčkou (5,1%), zdobené mliečnou čokoládou (14,2%) a kúskami pražených lieskových orieškov.

Skladovanie:

Zmrazené

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale, Skladujte pri teplote -18°C alebo nižšej.
Zloženie

Zloženie výrobku: Koncentrované odtučnené mlieko (21%), Cukor, Odtučnené mlieko (13,4%), Smotana (11,7%), Pšeničná múka, Kokosový olej, Glukózový sirup, Kakaové maslo, Sušené plnotučné mlieko, Odtučnený kakaový prášok (2%), Voda, Bezvodý mliečny tuk, Glukózo-fruktózový sirup, Pražené lieskové oriešky (1,3%), Čokoláda v prášku (0,6%), Pasta z lieskových orieškov (0,3%), Kakaová hmota, Škrob, Modifikovaný škrob, Emulgátory: E322 (obsahuje sójové), E471, E476, Stabilizátory: E410, E412, Jedlá soľ, Arómy

Výživové hodnoty 100 g
Energetická hodnota (KJ) 1342
Energetická hodnota (Kcal) 321
Tuky (g) 17,7
- z toho nasytené mastné kyseliny (g) 11,8
Sacharidy (g) 35,2
- z toho cukry (g) 26,4
Bielkoviny (g) 4,6
Soľ (g) 0,15

Alergény (zoznam zložiek): Lieskové oriešky, Mlieko, Sója, Pšenica

Alergény (môže obsahovať): Vajcia, Orechy, Arašidy

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 321
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1342
Tuky [Gram] 17.7
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 11.8
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 35.2
z toho cukry [Gram] 26.4
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 4.6
Soľ (NaCl) [Gram] 0.15
Obsah balenia

120 ml - Nešpecifikovaný obal

Podobné produkty
Mrazený Valsoia Kornút Sója 4x120ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
12,48 €/LIT
Mrazený Valsoia Kornút Kešu slaný karamel 4x120ml
1 ks
Francúzsko
Taliansko
5,99 €
12,48 €/LIT
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
23,89 €/LIT
Monte dezert plus KOKOS ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte Top Cup 70g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
17,00 €/kg
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Monte dezert ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte dezert WHITE ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Nápoj Protein Drink slaný karamel 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Monte mliečny nápoj ZOTT 4x95ml
1 BA
Poľsko
2,29 €
2,29 €/LIT
Monte Top Cup 70g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
17,00 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,29 €
9,21 €/kg
Puding so šľahačkou Kakao 175g Liegeois
1 ks
Nemecko
0,65 €
3,71 €/kg
Jogurt Jogobella Maracuja 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St jahoda 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
2,15 € s 23% DPH