Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml

1 ks
Zott Monte Ice Cream Sandwich 120 ml
Kategória Nanuky
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za LIT 17,92 €
Dočasne nedostupný
2,15 € s 23% DPH
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml

Mrazený krém smotanový (42,6%) s čokoládovými lupienkami (2,1%) a mrazený krém mliečny čokoládový (22,3%) s lieskovými orieškami, medzi dvoma kakaovými sušienkami (33%).

Skladovanie:

Zmrazené

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale, Skladujte pri teplote -18°C alebo nižšej.
Zloženie
Výživové hodnoty na 100 g:
Energia 1142 kJ
  272 kcal
Tuky 9,7 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 6,8 g
Sacharidy 40,3 g
- z toho cukry 22,8 g
Bielkoviny 5.1 g
Soľ 0,24 g

Zloženie výrobku: Kakaové sušienky [pšeničná múka, cukor, kokosový olej, glukózový sirup, kakaový prášok (0,6%), odtučnený kakaový prášok (0,4%), kypriaca látka: uhličitany sodné; jačmenný sladový výťažok, arómy, slnečnicový olej, jedlá soľ], Koncentrované odtučnené mlieko (22,1%), Odtučnené mlieko (15,8%), Smotana (12,7%), Cukor, Glukózový sirup, Čokoládové lupienky [cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, bezvodý mliečny tuk, odtučnený kakaový prášok, emulgátor: lecitíny], Bezvodý mliečny tuk, Odtučnený kakaový prášok (0,5%), Emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín, Stabilizátory: karobová guma, guarová guma, Čokoláda v prášku (0,3%), Pasta z lieskových orieškov (0,2%), Arómy

Alergény (zoznam zložiek): Jačmeň, Lieskové oriešky, Mlieko, Orechy, Pšenica

Alergény (môže obsahovať): Vajcia, Arašidy, Sója

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 272
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1142
Tuky [Gram] 9.7
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 6.8
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 40.3
z toho cukry [Gram] 22.8
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 5.1
Soľ (NaCl) [Gram] 0.24
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 120 ml

Podobné produkty
Mrazený Valsoia Nanuk Sója Classic 120ml
1 ks
Taliansko
1,89 €
15,75 €/LIT
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
23,89 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Sandwich Sója 8x71ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
10,55 €/LIT
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Mrazený Häagen-Dazs Nanuk vanilka karamel mandle 80ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
24,88 €/LIT
Mrazený Valsoia nanuk Kešu oriešok 3x130ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
15,36 €/LIT
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Mrazený Häagen-Dazs Nanuk čokoláda, mandle 80ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
24,88 €/LIT
Mrazený Häagen-Dazs Nanuk Slaný karamel 80ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
24,88 €/LIT
Mrazený Valsoia Nanuk Kešu lieskový orech 130ml
1 ks
Taliansko
1,89 €
14,54 €/LIT
Mrazený Valsoia nanuk Kešu pistácia 4x81,5ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
18,37 €/LIT
Monte dezert ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg
Monte Top Cup 70g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
17,00 €/kg
Monte dezert plus KOKOS ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Monte dezert ZOTT 4x55g
1 BA
Nemecko
1,79 €
1,79 €/kg
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Monte dezert MAXI ZOTT 4x100g
1 BA
Nemecko
2,79 €
2,79 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Puding Protein vanilkový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Nápoj protein drink mliečny vanilka 250 ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,60 €/LIT
Puding so šľahačkou Vanilka 175g Liegeois
1 ks
Nemecko
0,65 €
3,71 €/kg
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Zottarella Minis Classic ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
2,59 €
17,27 €/kg
Jogurt Jogobella Višňa 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Pure Joy Vegan Broskyňa a marakuja 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
2,15 € s 23% DPH