Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott VÝPREDAJ

1 ks
Nemecko
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda. Hmotnosť/ Objem balenia: 140g.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Alternatívy mäsa a mäsových výrobkov
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 4,61 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,65 € s 23% DPH
1,29 €
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott VÝPREDAJ


Čokoládový puding na báze mandlí.

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale, Skladujte pri teplote 4-8°C
Zloženie

Zloženie výrobku: voda, cukor, mandlová pasta (6,2%) [mandlový protein, mandlový olej], škrob, odtučnený kakaový prášok (2,2%), čokoláda v prášku (2%) [cukor, kakaový prášok], modifikovaný škrob, zahusťovadlo: karagénan, jedlá soľ

Alergény (zoznam zložiek): mandle

Podobné produkty
Mrazené Vegan Kuracie kúsky 4kg kartón Beyond Meat
1 KT
Nemecko
77,49 €
19,37 €/kg
Mrazené Vegan baby rebrá 350g Juicy Marbles
1 ks
Slovinsko
13,99 €
39,97 €/kg
Mrazené Vegan mini Párky 4x50g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,99 €
24,95 €/kg
Mrazený Vegan Jalapeno Burger 2x100g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,99 €
24,95 €/kg
Mrazené Vegan Bravčové mäso 180g Juicy Marbles
1 ks
Slovinsko
7,39 €
41,06 €/kg
Mrazená Vegan Sviečková Steak 2x113g Juicy Marbles
Dočasne nedostupné
1 ks
3,39 €
15,00 €/kg
Mrazené Vegan Jahňacie mäso 180g Juicy Marbles
Dočasne nedostupné
1 ks
7,39 €
41,06 €/kg
-20%
Mrazené Vegan Mäsové guličky  8x25g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,99 €
3,99 €
19,95 €/kg
Mrazená Vegan Sviečková 756g Juicy Marbles
1 ks
Slovinsko
24,59 €
32,53 €/kg
Mrazené Vegan Steakove kúsky 160g Beyond Burger
1 ks
Spojené štáty americké
6,89 €
43,06 €/kg
-21%
Mrazené Vegan Mleté mäso 250g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,79 €
3,79 €
15,16 €/kg
Mrazený Vegan Burger 2x113g Beyond Meat
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
22,08 €/kg
Mrazené Vegan Smash Burger 60x76g Beyond Meat
Dočasne nedostupné
1 KT
90,49 €
19,84 €/kg
Mrazené Vegan nuggetky v tempure 4,8kg Beyond Meat
1 KT
Nemecko
44,19 €
9,21 €/kg
Mrazené Vegan Kuracie Kúsky 5x40g Beyond Meat
1 ks
Nemecko
4,79 €
23,95 €/kg
Mrazený Vegan Burger 40x113g Beyond Meat
1 KT
Holandsko
85,39 €
85,39 €/kg
Mrazené Vegan Mleté mäso 4kg Beyond Meat
1 KT
Holandsko
64,99 €
16,25 €/kg
Mrazené Vegan Mäsové guličky  4x40ks Beyond Meat
1 KT
Holandsko
71,39 €
17,85 €/kg
Mrazené Vegan Párky 2x100g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,99 €
24,95 €/kg
Mrazený Vegan Chicken-style Burger 2x90g Beyond Meat
1 ks
Nemecko
4,59 €
25,50 €/kg
Pure Joy Vegan Višňa 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Monte mliečny nápoj ZOTT 4x95ml
1 BA
Poľsko
2,29 €
2,29 €/LIT
Jogurt Jogobella Jahoda 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Nápoj protein drink mliečny vanilka 250 ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,60 €/LIT
Zottarella Classic ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Nápoj Protein Drink cookies cream 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Jogurt Jogobella Višňa 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Nápoj Protein Drink slaný karamel 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,29 €
0,65 €
4,61 €/kg
Pure Joy Vegan Classic 140g Zott
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Monte mliečny nápoj ZOTT 4x95ml
1 BA
Poľsko
2,29 €
2,29 €/LIT
Pure Joy Vegan Jahoda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Pure Joy Vegan Classic 140g Zott
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Jogurt Jogobella Jahoda 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone malina 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Puding Protein vanilkový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Monte mliečny rez ZOTT 4x29g
1 BA
Nemecko
2,89 €
2,89 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott VÝPREDAJ
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott VÝPREDAJ
0,65 € s 23% DPH
1,29 €