Mozzarella di bufala campana 125g Sorí VÝPREDAJ

1 ks
Taliansko
Sorí Mozzarella di bufala campana plnotučný mäkký syr. Hmotnosť / Objem balenia:125g
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Mozzarella a cottage
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 10,76 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,35 € s 19% DPH
2,69 €
Mozzarella di bufala campana 125g Sorí VÝPREDAJ

Plnotučný mäkký syr.



  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 2-7°C
Zloženie

Zloženie výrobku: pasterizované byvolie mlieko, prírodná fermentovaná srvátka, syridlo, soľ. Min. 52% tuku v sušine

Alergény (zoznam zložiek): mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia:125g

Podobné produkty
Mozzarella di bufala campana 125g Sorí
1 ks
Taliansko
2,69 €
21,52 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Mozzarella Monteverdi Del Carlo blok 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
9,49 €
9,49 €/kg
Mozzarella GALBANI BEZLAKTÓZOVÁ 100g
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
15,90 €/kg
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-75%
Mozzarella Mini 150g Galbani VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
2,09 €
0,52 €
3,48 €/kg
Momentálne nedostupný
Mozzarella Alpinetta 100g Jäger
1 ks
Nemecko
1,19 €
11,90 €/kg
Mozzarella Burrata 125g Gioiella
1 ks
Taliansko
3,19 €
25,52 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Mozzarella Mini di latte di Bufala 150g Galbani
Očakávame 05.10.
1 ks
Taliansko
3,29 €
26,32 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Monteverdi strúhaná 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
10,39 €
10,39 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella 100g Galbani
1 ks
Česká republika
1,35 €
13,50 €/kg
Mozzarella Burrata 150g Galbani
Očakávame 05.10.
1 ks
Taliansko
3,39 €
22,60 €/kg
Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio
1 ks
Taliansko
29,29 €
11,72 €/kg
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Mozzarella Mini 150g Galbani
Očakávame 05.10.
1 ks
Česká republika
2,09 €
13,93 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Mozzarella di bufala campana 125g Sorí VÝPREDAJ
1 ks
Taliansko
2,69 €
1,35 €
10,76 €/kg
Mozzarella di bufala campana 125g Sorí
1 ks
Taliansko
2,69 €
21,52 €/kg
MAX FOOD SE
Za Tratí 235, Chrášťany 252 19viac informácií o distribútorovi
Mozzarella di bufala campana 125g Sorí
1 ks
Taliansko
2,69 €
21,52 €/kg
Olej olivový extra vergine 500ml Terre Alte
1 ks
Taliansko
11,29 €
22,58 €/LIT
Polpa di pomodoro Polpabella 4050g Max Food
1 ks
Nemecko
10,99 €
2,71 €/kg
Tuniak v olivovom oleji 160g Marysol
1 ks
Taliansko
2,99 €
28,75 €/kg
Olivy zelené veľké Cerignola 1550g Max Food
1 ks
Taliansko
12,39 €
13,77 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Mozzarella di bufala campana 125g Sorí VÝPREDAJ
1 ks
Taliansko
2,69 €
1,35 €
10,76 €/kg
Olej olivový extra vergine 1l MaxFood
1 ks
Taliansko
16,79 €
16,79 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mozzarella di bufala campana 125g Sorí VÝPREDAJ
Mozzarella di bufala campana 125g Sorí VÝPREDAJ
1,35 € s 19% DPH
2,69 €