Tuniak v olivovom oleji 160g Marysol

1 ks
Taliansko
Marysol Tuniak v olivovom oleji , rybacia konzerva. Sterilizovaná , s objemom: 160 g , Pevný podiel: 104 g
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Ryby a morské plody
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za kg 28,75 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,99 € s 19% DPH
Tuniak v olivovom oleji 160g Marysol

 

 

Tuniak v olivovom oleji MARYSOL 160g

Skladovanie

Skladujte v suchom a chladnom prostredí, po otvorení skonzumujte do 3dní.

Zloženie
Tuniak, olivový olej, soľ
 
Alergény
Ryby y výrobky z nich.
 
Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 198
Energetická hodnota [KJ]: 830
Tuky [Gram]: 8,2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,5
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 0,0
z toho cukry [Gram]: 0
Vláknina
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 29
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,9
Obsah balenia

160 g plechovka

Podobné produkty
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
33,27 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Basilico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát mexiko 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát kukurica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát CousCous 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
1 ks
Španielsko
2,89 €
107,04 €/kg
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 160 g
1 ks
Taliansko
3,69 €
32,95 €/kg
Makrelové filety tabacso 170g Franz Josef
1 ks
Poľsko
2,99 €
29,31 €/kg
Sardelové filety v oleji 45g Franz Josef Kaiser
1 ks
Španielsko
2,69 €
99,63 €/kg
Ančovičky filety v oleji 720g Mazza
1 ks
Taliansko
17,19 €
45,24 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Kuskus 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
1,73 €/ks
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fusilli 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Mexico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fazuľový mix 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 160 g
1 ks
Taliansko
3,70 €
35,58 €/kg
Tuniak v olivovom oleji 160g Marysol
1 ks
Taliansko
2,99 €
28,75 €/kg
MAX FOOD SE
Za Tratí 235, Chrášťany 252 19viac informácií o distribútorovi
Tuniak v olivovom oleji 160g Marysol
1 ks
Taliansko
2,99 €
28,75 €/kg
Polpa di pomodoro Polpabella 4050g Max Food
1 ks
Nemecko
10,99 €
2,71 €/kg
Olej olivový extra vergine 1l MaxFood
1 ks
Taliansko
16,79 €
16,79 €/LIT
Mozzarella di bufala campana 125g Sorí
1 ks
Taliansko
2,69 €
21,52 €/kg
Olivy zelené veľké Cerignola 1550g Max Food
1 ks
Taliansko
12,39 €
13,77 €/kg
Olej olivový extra vergine 500ml Terre Alte
1 ks
Taliansko
11,29 €
22,58 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tuniak v olivovom oleji 160g Marysol
Tuniak v olivovom oleji 160g Marysol
2,99 € s 19% DPH