Kompót Mandarínky lúpané 850ml Giana

1 ks
Čína
Giana Mandarínky lúpané, spracované sterilizované jednodruhové ovocie - kompót, v mierne sladkom náleve, s objemom: 850 g / 850 ml, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 470 g.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Konzervované ovocie
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 8,06 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,79 € s 23% DPH
Kompót Mandarínky lúpané 850ml Giana

Spracované, sterilizované ovocie, kompót jednodruhový s nálevom.

Skladovanie

Skladovať v suchu, chrániť pred pôsobením priameho slnečného žiarenia a pred mrazom. Pri izbovej teplote.

Príprava a použitie

Po otvorení ihneď spotrebovať.

Zloženie

Mandarínky pitná voda cukor regulátor kyslosti: kyselina citrónová.

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota [Kcal]: 61,0
Energetická hodnota [KJ]: 255
Tuky [Gram]: 0,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 16,0
z toho cukry [Gram]: 15,50
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: < 0,5
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,02
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 850 g / 850 ml, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 470 g.

Podobné produkty
Kompót Mandarínky lúpané 2600g Bassta
1 ks
Španielsko
9,99 €
6,66 €/kg
Kompót Mandarínky lúpané 314ml (312g) Giana
1 ks
Slovensko
1,59 €
9,09 €/kg
Kompót Broskyne polené 2600g Bassta
1 ks
Grécko
8,09 €
5,39 €/kg
Kompót Broskyne polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,69 €
8,05 €/kg
Jablkové pyré 700g Novofruct
1 ks
Slovensko
1,70 €
2,43 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Kompót Broskyne polené Prémium 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Kompót Broskyne polené 4200g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
12,39 €
5,39 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
Kompót Broskyne kocky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
4,73 €/kg
Kompót Brusnice celé 1700g Rolnik
1 ks
Poľsko
16,39 €
9,64 €/kg
Jablkové pyré GIANA 720g
1 ks
Rumunsko
1,90 €
2,64 €/kg
Gaštanové pyré nesladené 879g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
10,09 €
11,48 €/kg
Kompót Broskyne mesiačiky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
5,14 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Giana
1 ks
Thajsko
2,29 €
4,67 €/kg
Kompót Broskyne polené 820g Bassta
1 ks
Grécko
2,29 €
4,87 €/kg
-21%
Kompót Brusnice 280g Hamé
1 ks
Česká republika
2,89 €
2,29 €
8,18 €/kg
Kompót Ananás krájaný 3050g Bassta
1 ks
Vietnam
9,69 €
5,27 €/kg
Figy konzerva Beach Flower 415g
1 ks
Thajsko
3,09 €
7,45 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Bassta
1 ks
Thajsko
2,49 €
5,08 €/kg
Tuniak vo vlastnej šťave 80g Giana
1 ks
Španielsko
1,29 €
24,81 €/kg
Paradajky lúpané krájané 425ml (400g) Giana
1 ks
Taliansko
1,39 €
5,79 €/kg
Kompót ananás krájaný 3050 g Giana
1 ks
Vietnam
12,59 €
4,13 €/kg
Kukuričné klásky 370ml (340g) Giana
1 ks
Maďarsko
1,99 €
10,47 €/kg
Jablkové pyré GIANA 720g
1 ks
Rumunsko
1,90 €
2,64 €/kg
Paradajky lúpané pasírované 500g Giana
1 ks
Taliansko
1,39 €
2,78 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Giana
1 ks
Thajsko
2,29 €
4,67 €/kg
Tuniak v slnečnicovom oleji 3x80g Giana
1 ks
Španielsko
3,79 €
24,30 €/kg
Olivy zelené celé bez kôstky 140g Giana
1 ks
Španielsko
1,29 €
21,50 €/kg
Olivy čierne celé bez kôstky 140g Giana
1 ks
Španielsko
1,29 €
21,50 €/kg
Goral, spol. s r.o.
Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SRviac informácií o distribútorovi
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
Kapary bez stopiek 100g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,59 €
26,50 €/kg
Olivy zelené s modrým syrom 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Balzamikové glazé z Modeny 150ml Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,59 €
17,27 €/kg
Tuniak vo vlastnej šťave 170g Giana
1 ks
Ekvádor
2,19 €
18,25 €/kg
Olivy zelené s lososom 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Giana
1 ks
Maďarsko
1,49 €
5,23 €/kg
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kompót Mandarínky lúpané 850ml Giana
Kompót Mandarínky lúpané 850ml Giana
3,79 € s 23% DPH