Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef

1 ks
Španielsko
Krajina pôvodu Španielsko
Kategória Ryby a morské plody
Množstvo v kartóne 0 ks
Cena za kg 107,04 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,89 € s 19% DPH
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef

Franz Josef Kaiser Sardelové očká v rastlinnom oleji s kaparami 45g , solený produkt rybolovu.

Kaiser Franz Josef Exclusive Sardelové očká v oleji s kapary 45

Popis

Značka

Kaiser Franz Josef

Pôvod
Krajina pôvodu: Španielsko

 

Skladovanie
  • Uchovajte pri teplote od +5°C do +12°C.
  • Chladené

 

Príprava a použitie

Po otvorení ihneď spotrebujte.

Zloženie

Sardela (Engraulis) (53%), Slnečnicový olej, Jedlá soľ (max. 16%), Kapary (min. 7%)

Obsah balenia

45 g - Krabica

Podobné produkty
Franz Josef Tuniakový šalát Mexico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát kukurica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Sardinky v oleji 125g Giana
1 ks
Maroko
1,19 €
13,22 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 160 g
1 ks
Taliansko
3,70 €
35,58 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fusilli 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 160 g
1 ks
Taliansko
3,69 €
32,95 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Basilico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Ančovičky filety v oleji 720g Mazza
1 ks
Taliansko
17,19 €
45,24 €/kg
Makrelové filety tabacso 170g Franz Josef
1 ks
Poľsko
2,99 €
29,31 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Sardelové filety v oleji 45g Franz Josef Kaiser
1 ks
Španielsko
2,69 €
99,63 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát mexiko 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
33,27 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
1,73 €/ks
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Kuskus 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fazuľový mix 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát CousCous 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Mexico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Kuskus 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Paradajky sušené krájané v oleji 180g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,19 €
19,91 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fazuľový mix 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Olivy zelené s modrým syrom 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Paradajková omáčka Basilico 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Tresčia pečeň s citrónom 115g Franz Josef
Očakávame 29.09.
1 ks
Island
3,29 €
28,61 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Goral, spol. s r.o.
Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SRviac informácií o distribútorovi
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Kompót ananás krájaný 3050 g Giana
1 ks
Vietnam
12,59 €
4,13 €/kg
Makrelové filety tabacso 170g Franz Josef
1 ks
Poľsko
2,99 €
29,31 €/kg
Olivy zelené s modrým syrom 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Paradajky sušené krájané v oleji 180g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,19 €
19,91 €/kg
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
1 ks
Španielsko
2,89 €
107,04 €/kg
Špargľa biela 720ml (680g) Giana
1 ks
Čína
7,39 €
18,71 €/kg
Balzamikové glazé z Modeny 150ml Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,59 €
17,27 €/kg
Kapary bez stopiek 100g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,59 €
26,50 €/kg
Olivy zelené s ančovičkami 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
2,89 € s 19% DPH