Kompót Mandarínky lúpané 2650g Giana

1 ks
Turecko
Krajina pôvodu Turecko
Kategória Konzervované ovocie
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 7,66 €
Na sklade viac ako 10 ks
11,49 € s 23% DPH
Kompót Mandarínky lúpané 2650g Giana

Kompót Mandarínky lúpané 2650g Bassta

  • Mandarínky v sladkom náleve, spracované, sterilizované ovocie, kompót jednodruhový s nálevom

 

Zloženie
mandarínky lúpané, pitná voda, cukor, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, stužovač: chlorid vápenatý

 

Alergény
Neobsahuje.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 61,00
Energetická hodnota [KJ]: 255,00
Tuky [Gram]: 0,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 16,00
z toho cukry [Gram]: 15,5
Vláknina [Gram] 0,00
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,50
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,02
Podobné produkty
Kompót Mandarínky lúpané 2600g Bassta
1 ks
Španielsko
9,99 €
6,66 €/kg
-21%
Kompót Brusnice 280g Hamé
1 ks
Česká republika
2,89 €
2,29 €
8,18 €/kg
Kompót Ananás krájaný 3050g Bassta
1 ks
Vietnam
9,69 €
5,27 €/kg
Gaštanové pyré nesladené 879g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
10,09 €
11,48 €/kg
Kompót Broskyne polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,69 €
8,05 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Bassta
1 ks
Thajsko
2,49 €
5,08 €/kg
Kompót Brusnice celé 1700g Rolnik
1 ks
Poľsko
16,39 €
9,64 €/kg
Kompót Broskyne polené Prémium 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
Kompót Broskyne mesiačiky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
5,14 €/kg
Jablkové pyré 700g Novofruct
1 ks
Slovensko
1,70 €
2,43 €/kg
Kompót Brusnice celé 820g Rolnik
1 ks
Poľsko
8,29 €
10,11 €/kg
Jablkové pyré GIANA 720g
1 ks
Rumunsko
1,90 €
2,64 €/kg
Figy konzerva Beach Flower 415g
1 ks
Thajsko
3,09 €
7,45 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Giana
1 ks
Thajsko
2,29 €
4,67 €/kg
Kompót Broskyne polené 2600g Bassta
1 ks
Grécko
8,09 €
5,39 €/kg
Kompót Broskyne polené 820g Bassta
1 ks
Grécko
2,29 €
4,87 €/kg
Kompót Broskyne kocky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
4,73 €/kg
Kompót Broskyne polené 4200g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
12,39 €
5,39 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Fazuľa červená v sladkoslanom náleve 425ml Giana
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,96 €/kg
Jablkové pyré GIANA 720g
1 ks
Rumunsko
1,90 €
2,64 €/kg
Kompót Hrušky polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Čína
1,69 €
7,35 €/kg
Tuniak vo vlastnej šťave 3x80g Giana
1 ks
Španielsko
3,79 €
22,56 €/kg
Olej slnečnicový 1l Giana
1 ks
2,49 €
2,49 €/LIT
Tuniak vo vlastnej šťave 80g Giana
1 ks
Španielsko
1,29 €
24,81 €/kg
Olivy čierne celé bez kôstky 140g Giana
1 ks
Španielsko
1,29 €
21,50 €/kg
Kompót Mandarínky lúpané 314ml (312g) Giana
1 ks
Slovensko
1,59 €
9,09 €/kg
Fazuľa biela v paradajkovej omáčke 425ml Giana
1 ks
Taliansko
1,19 €
2,90 €/kg
Šampiňóny celé 425ml (400g) Giana
1 ks
Holandsko
1,79 €
8,95 €/kg
Goral, spol. s r.o.
Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SRviac informácií o distribútorovi
Tresčia pečeň s citrónom 115g Franz Josef
1 ks
Island
3,29 €
28,61 €/kg
Asia Time Instantné rezance chilli 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Hrášok v sladkoslanom náleve 425ml Giana
1 ks
Maďarsko
1,59 €
5,68 €/kg
Paradajky lúpané pasírované 500g Giana
1 ks
Taliansko
1,39 €
2,78 €/kg
Ustricová omáčka Oyster Sauce 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Kompót Mandarínky lúpané 850ml Giana
1 ks
Čína
3,79 €
8,06 €/kg
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
1 ks
Španielsko
2,89 €
107,04 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
Paradajky sušené krájané v oleji 180g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,19 €
19,91 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kompót Mandarínky lúpané 2650g Giana
Kompót Mandarínky lúpané 2650g Giana
11,49 € s 23% DPH