Hoisin omáčka 150ml Asia Time

1 ks
Thajsko
Krajina pôvodu Thajsko
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 9,93 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,49 € s 19% DPH
Hoisin omáčka 150ml Asia Time

Asia Time Hoisin omáčka 150ml.

AT Hoisin omáčka 150ml, Tekuté ochucovadlo, pasterizované.

Skladovanie

Skladujte v suchu, chráňte pred pôsobením priameho slnečného žiarenia a pred mrazom. Po otvorení skladujte v chladničke (do +6°C) a spotrebujte do 8 týždňov.Minimálna trvanlivosť do: uvedené na viečku.

 

 

Zloženie
Pitná voda, Cukor, Jedlá soľ, Zahusťovadlo: modifikovaný kukuričný škrob, Fermentovaná sójová pasta (sója 43%, ryža, jedlá soľ), Melasa, Ocot kvasný liehový, Cesnak, Farbivo: karamel, Sezamový olej, Korenia, Regulátor kyslosti: kyselina citrónová, Stabilizátor: xantánová guma, Celulóza, Konzervačná látka: sorban draselný, Obsah soli max. 5, 85%.

 

Alergény
Sója, sezam.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 205,00
Energetická hodnota [KJ]: 871,00
Tuky [Gram]: 1,30
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: <0,1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 48,00
z toho cukry [Gram]: 41,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,70
Soľ (NaCl) [Gram]: 5,85
Obsah balenia

Hmotnosť/objem 150ml.

Podobné produkty
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan&#039;shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann&#039;s
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Zázvorové Sushi plátky 190g Asia Time
1 ks
Čína
1,59 €
14,45 €/kg
Teriyaki omáčka 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Asia Time Instantné rezance 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Ustricová omáčka Oyster Sauce 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Hoisin omáčka 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Asia Time Instantné rezance chilli 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Goral, spol. s r.o.
Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SRviac informácií o distribútorovi
Paradajky sušené 100g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,39 €
23,90 €/kg
Tresčia pečeň s citrónom 115g Franz Josef
Očakávame 29.09.
1 ks
Island
3,29 €
28,61 €/kg
Paradajky sušené krájané 1kg Franz Josef
1 ks
Turecko
10,99 €
11,57 €/kg
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Olivy čierne kalamata 250g Franz Josef
1 ks
4,09 €
30,30 €/kg
Kompót Mandarínky lúpané 2650g Giana
1 ks
Turecko
11,49 €
7,66 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Kompót Marhule polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,79 €
7,46 €/kg
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Olej tekvicový 250ml Franz Josef
Očakávame 29.09.
1 ks
Rakúsko
8,05 €
32,20 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Hoisin omáčka 150ml Asia Time
Hoisin omáčka 150ml Asia Time
1,49 € s 19% DPH