Coccolino Vaporesse voda do žehličky 1l

1 ks
Maďarsko
Coccolino Vaporesse voda do žehličky. Hmotnosť balenia/ Objem balenia: 1l.
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Pracie prostriedky
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za LIT 3,49 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,49 € s 23% DPH
Coccolino Vaporesse voda do žehličky 1l

Coccolino Vaporesse voda do žehličky 1 l

Coccolino Vaporese dodáva Vášmu oblečeniu sviežu vôňu Coccolino počas žehlenia a uľahčuje žehlenie. Pravidelné používanie Coccolino Vaporesse pomáha pri prevencii proti usadzovaniu vodného kameňa v žehličke.

Vlastnosti
  • Uľahčuje žehlenie
Značka

Coccolino

Skladovanie
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Návod na použitie: Nalejte Coccolino Vaporesse do nádržky naparovacej žehličky. Uzavrite fľašu vrchnákom po každom použití. Nie je potrebné riediť. Nikdy nenalievajte vodu naspäť do fľaše k pôvodnej tekutine. Voda do žehličky by mala byť spotrebovaná do 8 týždňov po otvorení.

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 1L.

Podobné produkty
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 PODS+ Extra Clean kapsule 50PD
1 ks
Francúzsko
21,29 €
0,43 €/praciu dávku
 Allnature Mydlové vločky 1kg
1 ks
Poľsko
10,59 €
10,59 €/kg
Allnature Pracia sóda 5kg
1 ks
Poľsko
10,49 €
2,10 €/kg
Novinka
Trvalo výhodné
Ariel Professional Color kapsule 80PD
1 ks
Rumunsko
26,99 €
0,34 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
 Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ 75 ml
1 ks
Nemecko
2,39 €
31,87 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel Extra Clean prací gel 50PD 2,25l
1 ks
Francúzsko
18,29 €
0,37 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Mountain Spring prací gél 100PD 4,5l
1 ks
Francúzsko
17,89 €
0,18 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
 Frosch Aviváž Kvet bavlny 36PD 900ml
1 ks
Nemecko
3,19 €
0,09 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Fresh Air prací gél 50PD 2,25l
1 ks
Francúzsko
18,29 €
0,37 €/praciu dávku
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 Pods+ Fresh Air kapsule 38PD
1 ks
Francúzsko
15,99 €
0,42 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Color prací gél 100PD 4,5l
1 ks
Francúzsko
18,89 €
0,19 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 Pods Mountain Spring kapsule 50PD
1 ks
Rumunsko
18,99 €
0,38 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Mountain Spring prací gel 50PD 2,25l
1 ks
Francúzsko
15,69 €
0,31 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Formula Pro Plus 13 kg
1 ks
Španielsko
44,99 €
3,46 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel Professional Color prací gél 111PD, 4,995l
1 ks
Francúzsko
23,99 €
0,22 €/praciu dávku
Novinka
Trvalo výhodné
Ariel Professional Original kapsule 80PD
1 ks
Rumunsko
26,99 €
0,34 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 Pods+ Extra Clean kapsule 38PD
1 ks
Francúzsko
17,09 €
0,45 €/praciu dávku
Allnature Perkarbonát sodný + TAED 5kg
1 ks
Česká republika
23,59 €
4,72 €/kg
Trvalo výhodné
Coccolino vonné vrecúška Pink 3ks
1 ks
Európska únia
3,19 €
1,06 €/ks
Trvalo výhodné
Coccolino Sensitive & Soft 68PD 1,7l
1 ks
Európska únia
3,89 €
0,06 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Coccolino vonné vrecúška Blue 3ks
1 ks
Európska únia
3,59 €
1,20 €/ks
Trvalo výhodné
Coccolino Happy Yellow 68PD 1,7l
1 ks
Európska únia
3,89 €
0,06 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Coccolino Vaporesse voda do žehličky 1l
1 ks
Maďarsko
3,49 €
3,49 €/LIT
Unilever Slovensko, spol. s r. o.
Unilever Slovensko, spol. s r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Kečup jemný One Hand Bottles 950g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
6,83 €/kg
Majonéza šalátová 5kg Hellmann's
Očakávame 29.09.
1 ks
Španielsko
27,99 €
5,60 €/kg
Majolenka originál 210ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
2,19 €
10,43 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Dressing Caesar 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/LIT
Tatárska omáčka 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Original Voda a povrchy, čistič 1,2l
1 ks
Európska únia
2,49 €
2,08 €/kg
Trvalo výhodné
Coccolino vonné vrecúška Blue 3ks
1 ks
Európska únia
3,59 €
1,20 €/ks
Trvalo výhodné
Savo Kuchyňa čistiaci sprej 500ml
1 ks
Európska únia
2,39 €
4,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo na podlahy dezinfekcia pomaranč a mäta 1l
1 ks
Európska únia
3,29 €
3,29 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Coccolino Vaporesse voda do žehličky 1l
Coccolino Vaporesse voda do žehličky 1l
3,49 € s 23% DPH