Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ 75 ml

1 ks
Nemecko
Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“. Hmotnosť/ Objem balenia: 75 ml.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Odstraňovanie škvŕn
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za LIT 31,87 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,39 € s 23% DPH
 Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ 75 ml

Rastlinný odstraňovač škvŕn funguje podobne ako žlčové mydlo a poradí si aj s odolnými škvrnami na bielej a farebnej bielizni. Odstraňovač škvŕn pôsobí podobne ako žlčové mydlo, ale výhradne prírodnou silou. Pred samotným praním čistí rôzne druhy škvŕn, napr. od krvi, trávy, tuku, oleja, bielkovinové škvrny, škvrny na golieroch a iné. Zároveň je šetrný k farbám. Výrobok je vegánsky a neobsahuje mikroplasty, obal je recyklovateľný.

Všeobecné odporúčania: Žiadne nebezpečenstvo vyžadujúce špeciálne opatrenia prvej pomoci.

Pri vdýchnutí: Pri nadýchaní sa prachu alebo dymov z prehriatia alebo spaľovania preneste postihnutého na čerstvý vzduch. Pokiaľ symptómy pretrvávajú, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri kontakte s pokožkou: Okamžite si vyzlečte kontaminovaný odev a obuv. Omývajte mydlom a veľkým množstvom vody.

Pri kontakte s očami: Chráňte nezranené oko. Ak je to ľahké odstráňte kontaktné šošovky, pokiaľ sú nasadené. Okamžite vyplachujte veľkým množstvom vody aj pod viečkami po dobu najmenej 15 minút.

Pri požití: Vypláchnite ústa vodou a potom vypite veľké množstvo vody.

  • Skladovanie: Skladujte Pri izbovej teplote
  • Návod na použitie: Pred praním zľahka potrite škvrnu, nechajte 10 minút pôsobiť, potom vyperte v práčke.
Zloženie

Zloženie výrobku: < 5 % fosfonáty, bělicí činidla na bázi kyslíku, parfémy.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal]  
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL  
Tuky [Gram]  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]  
z toho cukry [Gram]  
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]  
Soľ (NaCl) [Gram]  
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 75 ml.

Podobné produkty
Allnature Perkarbonát sodný + TAED 5kg
1 ks
Česká republika
23,59 €
4,72 €/kg
Allnature Pracia sóda 5kg
1 ks
Poľsko
10,49 €
2,10 €/kg
Trvalo výhodné
Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn tekutý 1 l
1 ks
Európska únia
3,59 €
3,59 €/LIT
Trvalo výhodné
Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn sprej 500 ml
1 ks
Európska únia
3,79 €
7,58 €/LIT
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 02.10.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Trvalo výhodné
Vanish Oxi Action Tekutý odstraňovač škvŕn 1l
1 ks
Európska únia
3,49 €
3,49 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color gél 950ml
1 ks
Španielsko
3,19 €
3,36 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair Millemacchie odstraňovač škvŕn 500ml
1 ks
Taliansko
3,39 €
6,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color 500g
1 ks
Španielsko
3,69 €
7,38 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn White gél 950ml
1 ks
Španielsko
4,39 €
4,62 €/LIT
Trvalo výhodné
Well Done Oxy prášok pred praním 750g
1 ks
Maďarsko
3,99 €
5,32 €/kg
Trvalo výhodné
Frosch Škvrny a la &quot;žlčové mydlo&quot; 500ml
1 ks
Nemecko
4,49 €
8,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn v spreji Color&amp;White 750ml
1 ks
Španielsko
3,19 €
4,25 €/LIT
Trvalo výhodné
Well Done Oxy Odstraňovač škvŕn sprej 750ml
1 ks
Maďarsko
2,09 €
2,79 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia odstraňovač škvŕn 450 g
1 ks
Španielsko
6,79 €
15,09 €/kg
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Trvalo výhodné
Sanytol Odstraňovač škvŕn Žiarivá biela 450g
1 ks
Španielsko
6,79 €
15,09 €/kg
Trvalo výhodné
Frosch Kúpeľňa vodný kameň s Malinovým octom 500ml
1 ks
Nemecko
3,09 €
6,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch na umývanie riadu s aktívnou sódou 500ml
1 ks
Nemecko
2,39 €
4,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Kuchyňa čistič s prírodnou sódou 500ml
1 ks
Nemecko
3,09 €
6,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Tablety do umývačky s aktívnou sódou 30 tabliet
1 ks
Španielsko
7,79 €
0,26 €/ks
Trvalo výhodné
Frosch Kuchyňa indukčné, sklokeramické dosky 300ml
1 ks
Rakúsko
3,39 €
11,30 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Kuchyňa odmasťovač Grep 500ml
1 ks
Nemecko
3,29 €
6,58 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Kúpeľňa a sprchy Citrón 500ml
1 ks
Nemecko
3,09 €
6,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Baby Máchadlo 750ml
1 ks
Nemecko
2,89 €
0,10 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Frosch Aviváž Mandľové mlieko 36PD 900ml
1 ks
Nemecko
3,19 €
0,09 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Frosch Tekuté mydlo Sensitive dávkovač 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
V4Trade
Trstice 1418 92542, Trstice Slovenská Republikaviac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
 Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ 75 ml
1 ks
Nemecko
2,39 €
31,87 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Aviváž Aloe vera 36PD 900ml
1 ks
Nemecko
3,19 €
0,09 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Frosch Tablety do umývačky s aktívnou sódou 30 tabliet
1 ks
Španielsko
7,79 €
0,26 €/ks
Trvalo výhodné
Frosch Hygienický čistič práčky Citrón 250g
1 ks
Nemecko
4,49 €
17,96 €/kg
Trvalo výhodné
Frosch Aviváž Mandľové mlieko 36PD 900ml
1 ks
Nemecko
3,19 €
0,09 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
 Frosch Čistiaci krém Levanduľa 500ml
1 ks
Nemecko
2,09 €
4,18 €/LIT
Trvalo výhodné
 Frosch Sprej na koberce a čalúnenie 500ml
1 ks
Nemecko
3,39 €
6,78 €/LIT
Trvalo výhodné
 Frosch Aviváž Kvet bavlny 36PD 900ml
1 ks
Nemecko
3,19 €
0,09 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Frosch na umývanie riadu s aktívnou sódou 500ml
1 ks
Nemecko
2,39 €
4,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Prací prostriedok na bielizeň Citrón 22PD 1,5l
1 ks
Nemecko
7,59 €
0,35 €/praciu dávku

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

 Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ 75 ml
 Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ 75 ml
2,39 € s 23% DPH