Ariel Allin1 Pods Mountain Spring kapsule 50PD

1 ks
Rumunsko
Ariel Allin1 PODS, Tekutý prací prostriedok v kapsulách, 50 praní
Krajina pôvodu Rumunsko
Kategória Pracie tablety/kapsule
Množstvo v kartóne 3 ks
Cena za praciu dávku 0,38 €
Na sklade viac ako 10 ks
18,99 € s 23% DPH
Ariel Allin1 Pods Mountain Spring kapsule 50PD

Ariel, ktorý odporúčajú značky Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, predstavuje prací prostriedok v tabletách Ariel Allin1 PODS Mountain Spring, ktorý odstraňuje odolné škvrny aj počas prania na 30 °C. Boli navrhnuté tak, aby fungovali brilantne aj v chladnejších cykloch, rýchlo sa rozpúšťali aj v studenej vode a poskytovali dokonalé výsledky. VAROVANIE: tento produkt môže byť škodlivý a spôsobiť vážne poranenie. Prací prostriedok vo forme kapsúl Ariel Allin1 PODS uchovávajte vždy mimo dosahu detí. 

Bezpečnostné upozornenie

Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Obsahuje MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n. Obsahuje Citronellol, Tetrahydrolinalool, Isoeugenol, Hexyl Salicylate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Delta-Damascone, Methylundecanal. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Skladovanie

Skladujte pri izbovej teplote.



Zloženie

Zloženie výrobku: >30% Aniónové Povrchovo Aktívne Látky, 5-15% Neiónové Povrchovo Aktívne Látky, <5% Fosfonáty, Mydlo, Enzýmy, Optické Zosvetľovače, Parfumy, Alpha-Isomethyl Ionone, Camphor, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Eugenol, Limonene, Pogostemon Cablin Oil, Rose Ketones, Terpineol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 PODS+ Extra Clean kapsule 50PD
1 ks
Francúzsko
21,29 €
0,43 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 Pods+ Fresh Air kapsule 38PD
1 ks
Francúzsko
15,99 €
0,42 €/praciu dávku
Novinka
Trvalo výhodné
Ariel Professional Color kapsule 80PD
1 ks
Rumunsko
26,99 €
0,34 €/praciu dávku
Novinka
Trvalo výhodné
Ariel Professional Original kapsule 80PD
1 ks
Rumunsko
26,99 €
0,34 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 Pods+ Extra Clean kapsule 38PD
1 ks
Francúzsko
17,09 €
0,45 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Frosch Tablety do umývačky s aktívnou sódou 30 tabliet
1 ks
Španielsko
7,79 €
0,26 €/ks
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn v spreji Color&amp;White 750ml
1 ks
Španielsko
3,19 €
4,25 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel Extra Clean prací gel 50PD 2,25l
1 ks
Francúzsko
18,29 €
0,37 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color 500g
1 ks
Španielsko
3,69 €
7,38 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 PODS+ Extra Clean kapsule 50PD
1 ks
Francúzsko
21,29 €
0,43 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 Pods Mountain Spring kapsule 50PD
1 ks
Rumunsko
18,99 €
0,38 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Formula Pro Plus 13 kg
1 ks
Španielsko
44,99 €
3,46 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel Mountain Spring prací gél 100PD 4,5l
1 ks
Francúzsko
17,89 €
0,18 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Sensitive prací gél 100PD 4,5l
1 ks
Francúzsko
17,89 €
0,18 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 Pods+ Extra Clean kapsule 38PD
1 ks
Francúzsko
17,09 €
0,45 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Fresh Air prací gél 50PD 2,25l
1 ks
Francúzsko
18,29 €
0,37 €/praciu dávku
Procter and Gamble
Procter and GambleKontaktTelefónne číslo800 333 233 VrátiťProcter & Gamble, spol. s r.o.Einsteinova 24851 01 BratislavaSlovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Jar Sensitive Chamomile &amp;amp; Vitamin E 900 ml
1 ks
Európska únia
2,95 €
3,28 €/LIT
Trvalo výhodné
Always Daily Fresh Normal Intímky balené 60ks
1 ks
Nemecko
3,09 €
0,05 €/ks
Trvalo výhodné
Gillette Blue3 jednorazový holiaci strojček 6ks
1 ks
Poľsko
4,99 €
0,83 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Fresh Sensitive, vlhčené obrúsky 52 ks
1 ks
Európska únia
1,69 €
0,03 €/ks
Trvalo výhodné
Well Done Odmasťovač za studena 750ml
1 ks
Maďarsko
2,59 €
3,45 €/LIT
Trvalo výhodné
Jar Clean &amp; Fresh Pomegranate 900ml
1 ks
Európska únia
2,95 €
3,28 €/LIT
Trvalo výhodné
Pampers Premium Care Veľ.3, 6-10kg, Plienky 60ks
1 ks
Taliansko
17,29 €
0,29 €/ks
Trvalo výhodné
Head &amp;amp; Shoulders Citrus Fresh šampón 400 ml
1 ks
Rumunsko
3,99 €
9,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie 200ml
1 ks
Európska únia
2,99 €
14,95 €/LIT
Trvalo výhodné
Pampers Fresh Clean, vlhčené obrúsky 52 ks
1 ks
Európska únia
1,55 €
0,03 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Ariel Allin1 Pods Mountain Spring kapsule 50PD
Ariel Allin1 Pods Mountain Spring kapsule 50PD
18,99 € s 23% DPH